Naujienos, Straipsniai

VANGOS PRANAŠYSTĖ APIE VLADIMIRĄ PUTINĄ KELIA SIAUBĄ PASAULYJE

Po prezidento rinkimų Rusijoje, kuriuos, kaip niekas ir neabejojo, užtikrintai laimėjo Vladimiras Putinas, pasaulio naujienų portalai priminė garsios Bulgarijos pranašės Vangos žodžius.

Intriguojančią pranašystę Vanga išsakė dar 1979 metais. Ji teigė, kad niekas žemėje neišliks, tik „Vladimiro šlovė, Rusijos šlovė“. Ji sakė: „Viskas ištirps kaip ledas, ir tik Vladimiro šlovė, Rusijos šlovė bus vieninteliai dalykai, kurie išliks. Rusija ne tik išliks, ji dominuos pasaulyje“. REKLAMA Nėra tiksliai aišku, apie kokį konkrečiai Vladimirą kalbėjo Vanga, tačiau Rusijos prezidento vardas yra būtent Vladimiras, ir jo pretenzijos dominuoti nekelia abejonių.

Per 50 savo kaip aiškiaregės karjeros metų Bulgarijoje gimusi Vanga, dar vadinama „Balkanų Nostradamu“, pateikė šimtus pranašysčių, daugiausia numatančių gamtos katastrofas. Tačiau ji numatė ir tai, kad 44-asis JAV prezidentas bus afroamerikietis. Vanga mirė 1996 m. sulaukusi 85 metų. Jos pranašysčių išsipildymo reitingas laikomas palyginti labai aukštu – siekia 85 proc.