Laisvalaikis

Vaikų mados tendencijos 2020 metais

Visiems tėvams norisi, kad jų vaikų spintose dominuotų ne tik patogūs, bet ir stilingi vaikų drabužiai, todėl nuolat atkreipiame dėmesį į vyraujančias madas. Vaikiškos tendencijos dažniausiai būna kur kas paprastesnės ir lengviau pritaikomos kasdienybėje – jomis pasikliauti verta net ir tuomet, kai tiesiog pritrūkstate naujų idėjų. Siūlome susipažinti su populiariausiomis 2020 metų madomis – jas pritaikysite tiek vasaros sezonu, tiek ir jam pasibaigus.

Gyvybingos spalvos

Mažylius dažniausiai ir taip norisi puošti ryškesniais, žaismingais rūbeliais – jei taip darėte iki šiol, ir šiemet pataikysite tiesiai į dešimtuką. Vasaros sezonu ypač madingi bus ryškiai raudoni ir geltoni rūbai ar netgi jų deriniai. Tiesa, atėjus rudeniui ir žiemai, išvysime daugiau pastelinių atspalvių, tačiau bent jau kol kas jiems reikės luktelėti ant galinės sėdynės.

Kokybiški audiniai

Kalbant apie medžiagiškumą, labai aiškių taisyklių šiais metais nėra – svarbiausia, kad audinys būtų gerai kvėpuojantis ir patogus Jūsų atžaloms. Ne paslaptis, jog būtent tokiomis ypatybėmis pasižymi natūralios medžiagos, tad būtent jos dažnai yra minimos mados tendencijose. Tačiau jeigu nuspręsite šiek tiek paeksperimentuoti, tiek Jūsų, tiek ir Jūsų atžalėlių gali laukti labai malonūs atradimai.

Trumpos suknelės mergaitėms

Tokie rūbeliai mažosioms damutėms leis atrodyti itin žavingai – šią madingą aprangą galėsite pritaikyti praktiškai bet kokiomis progomis. Konkretų ilgį pasirinksite pagal situaciją, tačiau tikrai nėra prasmės pirkti itin ilgų modelių. Galite rinktis ryškias, įvairiais raštais ar gėlėmis papuoštas sukneles – su jomis Jūsų dukrytė atrodys ir jausis nepakartojamai bei tuo pačiu žengs koja kojon su šiuometinėmis tendencijomis!

Džinsai berniukams

Tai – visiškai klasikinis, absoliučiai visiems metų laikams tinkamas pasirinkimas, kuris iš mados viršūnių nesitraukia ilgus metus. Tiesa, dabar berniukų spintas siūloma papildyti ir įmantresniais, ne tokiais klasikiniais džinsų modeliais. Paplėšyti, išgarinti, su didelėmis kišenėmis – tai tik keli variantai, padėsiantys sukurti išskirtinį Jūsų atžalos įvaizdį. Drauge išdrįskite išbandyti naujoves!

Unikalus stilius

Jau nuo mažų dienų raginama drabužių pagalba vaikams leisti atskleisti savo asmenybę – šiais metais bet kokios įdomesnės idėjos taip pat bus labai sveikintinos. Tai gali būti smagiais užrašais papuošti marškinėliai, neįprasti kirpimai, retro stilių primenantys modeliai ar netgi netikėti, dėmesį atkreipiantys deriniai. Tiesa, drąsiau eksperimentuokite tik leidus vaikui – juk svarbiausia šiuo atveju yra jo savijauta. Platų įvairių rūbų ir avalynės pasirinkimą rasite čia: https://pigu.lt/lt/vaikams-ir-kudikiams/drabuziai-ir-avalyne-vaikams.

Patogi ir neįpareigojanti avalynė

Kaip ir tarp suaugusiųjų, taip ir vaikų tarpe labiausiai dominuoja sportbačiai – nors balta spalva judrioms atžaloms nėra pats praktiškiausias pasirinkimas, tokia avalynė šiais metais yra itin madinga. Vasaros sezonu taip pat mėgstamos ir basutės: neapsiriksite, jei rinksitės lengvas, iš kokybiškų medžiagų pagamintas poras. Spalvos šiuo atveju gali būti pačios įvairiausios. Platų jų asortimentą atrasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Populiariausi aksesuarai

Šiuo atveju pagrindinis dėmesys skiriamas mergaitėms, kadangi šiais metais itin madingi įvairūs plaukų aksesuarai. Ypač patartina rinktis segtukus ir plaukų juostas – kuo ryškesnės ir įdomesnės jos bus, tuo geriau. Berniukams tuo tarpu galite paieškoti stilingos kepurės su snapeliu: toks aksesuaras visuomet atrodo labai žavingai, tad juo turėtų likti patekinta net ir išrankesnė Jūsų atžala.

Tai – populiariausios šių metų vaikų mados tendencijos, į kurias verta atkreipti dėmesį formuojant atžalėlių garderobą. Visgi, formuodami jų stilių, turėtumėte atsižvelgti ir į mažųjų stileivų nuomonę – net ir tuomet, jei ji šiek tiek skiriasi nuo vyraujančių madų.