Vaikiški elektriniai traktoriai – skirti Jūsų mažiesiems traktorininkams

Rate this post

Daugelis vaikų nori turėti ir žaisti su tais žaislais, kurie yra labiau tikroviški ir primenu realius, suaugusiems įprastus daiktus, priemones bei įrankius ar net transporto priemones. Įprasti žaislai daugeliui vaikų jau puikiai pažįstami ir kaskart esant progai tėvų galvos skausmas – ką nauja nupirkti arba kuo nustebinti savo mažylį, kad jis liktų sužavėtas bei maloniai nustebintas. Žinoma, dar svarbus faktorius yra ir tas, kad vaikui žaislas patiktų ir jis jo greitai nepamirštų. Visada norisi, kad vaikas kuo ilgiau su juo žaistų, o ypač savarankiškai. Tad viena geriausių idėjų yra vaikiški elektriniai traktoriai.

Ar esate matę vaikiškas transporto priemones, kurios pačios važiuoja? Akumuliatoriaus pagalba Jūsų mažasis princas ar princesė galės valdyti labai tikroviškai sukurtą traktorių. Taip tik dar lengviau jam bus įsijausti į tikro mažojo ūkininko rolę. Vaikiški elektriniai traktoriai gali turėti papildomą kilnojamą priekinį kaušą ar net priekabą. Didžiajai daliai vaikų šios papildomos transporto priemonių dalys sukuria dar stipresnį tikroviškos priemonės jausmą. Gamintojai ne veltui taip stengiasi, didelį atidumą kreipiant į pačias smulkiausias detales, kad šie vaikiški traktoriai suteiktų begalinį džiaugsmą mažiesiems traktorininkams.

Vieni vaikiški elektriniai traktoriai gali būti varomi bent dviem 6V varikliais, turėti ypatingus šviesos bei garso efektus arba būti padengti juosta, skirta slopinti vibraciją, dėl ko jie tyliau važiuos kietu nelygiu paviršiumi. Ši savybė labai vertinama visų mažylių tėvų. Juk jeigu vaikas žais Jūsų namo kieme ant kieto paviršiaus, tikrai norėsite, kad jis skleistų kuo tylesnį garsą ir netrukdytų Jūsų ramybės ar ramios kavos / arbatos pertraukėlės.

Kaip veikia šios transporto priemonės?

Didžioji dauguma vaikiškų elektrinių traktorių užvedami vos tik mažylis paspaudžia raudoną mygtuką. Iš karto išgirsite variklio garsą. Priekiniai žibintai gali baltai mirksėti, o pats traktorius turėti spalvingą LED apšvietimą. Jeigu tik norėsite, galėsite papildomai pajungti mikrofoną, o muzikiniame skydelyje keisti norimas melodijas. O kur dar ant vairo esantys mygtukai, leidžiantys įjungti garsinį signalą, labai patogi mažyliui sėdėti sėdynė su porankiais, ir platūs, lyg tikro traktoriaus ratai.