Finansai Verslas ir Ekonomika

Užstatu paskolai tinka ir automobilis

auto paskolos ir kreditaiTurbūt visiems yra tekę susidurti, su paskolų rūšimi, kai reikalaujama vienokio ar kitokio užstato. Dažniausiai, užstatas yra prašomas, už nekilnojamąjį turtą, kurį patį ir įkeičiate. Žodžiu, pasiimate paskolą butui, o jei nemokate palūkanų, ta butą iš jūsų atima. Taip pat, visi yra girdėję, apie greituosius kreditus, už kuriuos tenka mokėti atitinkamas palūkanas. Tačiau, ne visi yra susipažinę su visiškai nauja pinigų skolinimosi rūšimi, tai paskolos už automobilius. Kviečiu Jus trumpai susipažinti, kas tai yra, bei apžvelgti šios paslaugos pliusus ir minusus.

Tai gi, kas ta paskola už automobilį. Turint nuosavą transporto priemonę, pasiskolinti galima šiek tiek pigiau, nei įprastai. Mat pasiskolinę pinigų sumą (dažniausiai iki pusės automobilio vertės), mokate mažesnes palūkanas, nes kaip užstatą esate palikę savo mašiną. Tačiau, ja kaip ir važinėjote, taip ir važinėjate, niekas neriboja jūsų keliavimo laisvės. Aišku, jei negražinate pasiskolintų pinigų, gali būti taip, kad liksite be automobilio. Tačiau, tokie atvejai yra labai reti, juk pripažinkime, kad suaugę žmonės ir yra vadinami suaugusiais dėl išsivysčiusio atsakomybės jausmo. Todėl, nemanau, kad kada nors iš ko nors automobilis buvo atimtas, ar išvis kas nors kada jį atims. Visų pirma, jei jau turite automobilį, tai rodo ir atitinkamą, jūsų gaunamą, pajamų lygi, kuris paskolą teikiančiai įmonei tik sustiprina pasitikėjimą Jumis. Kaip ir kiekvienam kreditui, jūs galite pasirinkti norimą pinigų sumą ir gražinimo laikotarpį. Taip pat, kaip įprasta, nuo paskolos dydžio ir gražinimo trukmės priklauso jos palūkanos, tik, kaip ir minėjau, užstatant transporto priemonę yra mažesnės. Deja, šia paslauga greičiausiai, negalėsite pasinaudoti pirkdami automobilį. Nebent, tai bus ne tas pats automobilis kurį užstatote. Niekada nesumaišykite paskolos automobiliui su paskola už automobilį.

Ieškantys analogiškos paslaugos Latvijoje, gali apsilankyt http://www.atriekrediti365.com/ internetiniame puslapyje ir pasirinkti vieną iš kelių pasiūlymų. Paskolą už automobilį imti labiau apsimoka, nei paskolą automobiliui. Tiesa, paskolos laikotarpiu, automobilis “Regitroje” turės būti užregistruotas, kaip kompanijos iš kurios skolinatės nuosavybė, o kai gražinsite visus pinigus, automobilis vėl bus užregistruotas, kaip Jums priklausantis. Bijote, kad niekas neperregistruos jūsų automobilio, kai būsite gražinęs visą sumą? Pavyzdžiui, kredito įmonės bijo neigiamų atsiliepimų viešojoje erdvėje apie savo paslaugas, tad būkite ramūs. Visi verslininkai suvokia, kad neigiamų nuomonių pasklidimas kainuoja daugiau, nei bet koks automobilius. Reputacijos už pinigus nenusipirksi, tad niekas, niekada, neatims iš jūsų transporto priemonės. Svarbiausia atminti, kad automobilis turi būti draustas privalomuoju draudimu ir turėti galiojantį techninės apžiūros pasą. Na, o paskolą už automobilį gali pasiimti tik registruotas to automobilio savininkas, ir greičiausia, tuo savininku reikia būti ne trumpiau nei vieną mėnesį.

Paskola ar greiti kreditai, visada turi būti pagrįsta ir įvertinta. Šis naujas paskolos tipas tikrai yra pranašesnis už paprastus greituosius kreditus. Paskolos už automobilius naudingos abiems pusėms, jūs gaunate mažesnes palūkanas, kredito įmonė, daugiau pasitikėjimo Jumis. Juk jei galite užstatyti savo transporto priemonę, esate tikrai gerai apgalvoję savo paskolos reikalingumą ir pilnai suvokiate, kad ją drąsiai galite gražinti. Tiesa, pinigų, šiuo atveju, per keletą minučių negausti, tam reikia šiek tiek laiko, bet, juk galite būti kantresni, dėl geresnių paskolos sąlygų. Visi, juk žino, kad kuo greičiau, tuo brangiau. Būkite atsakingi tiek už vairo, tiek imdami paskolą ir gyvensite ženkliai ramiau. Lai paskola Jums duoda tai, ko jums reikia, o ne didelius vargus.