Laisvalaikis

Unikalūs marškinėliai ir džemperiai, atspindintys Jūsų veiklą

dzemperiaiTurint savo veiklą, neišvengiamai jai reikia reklamos. Vienas iš reklamos būdų – reklaminiai marškinėliai ir džemperiai, ant kurių būtų spauda su Jūsų veiklos ar įmonės logotipu ar bet kuriuo kitu informaciniu tekstu. Šiame straipsnyje aptarsime kokiomis spaudos technologijomis gaminami tokie rūbai, atskleisime kuo kiekviena iš jų yra ypatinga. Taip pat pateiksime renginių sąrašą, į kuriuos vykstant reikia būti apsivilkus minėtus marškinėlius ir džemperius, norint labiau išpopuliarint savo įmonę ar tam tikrą veiklą.

Reklaminiai marškinėliai ir džemperiai – viskas, ką turite žinoti apie jų gaminimo spaudos technologijas

Šilkografija – trafaretinės spaudos technologija, kai vaizdas dažais perkeliamas per trafaretą ant pageidaujamo rūbo. Šis būdas pritaikytas visokių rūšių tekstilei,  kuri spausdinama dideliais kiekiais. Beveik visada vaizdo perkėlimui naudojama nuo 1 iki 3 spalvų gama, nors technologija leidžia naudoti  net iki 12 spalvų.

Šilkografijos spaudos technologija turi du spausdinimo būdus. Vienas iš jų – tiesioginė šilkografija, kai vaizdas pernešamas tiesiogiai ant tekstilės, kitas – transferinė šilkografija, kai vaizdas iš pradžių pernešamas ant specialaus popieriaus, o paskui termopreso pagalba pernešamas ant įvairios tekstilės. Spausdinant pastaraja spaudos technologija vienetų kiekis gali būti net iki 10 000 ar daugiau.

Štai keletas vaizdo perkėlimo būdų:

  • Standartinis spausdinimas;
  • Tankus reljefinis spausdinimas;
  • Atspindintis spausdinimas.

Termotransferinė spauda – šioje spaudoje naudojamos skirtingos medžiagos. Audinys gali būti blizgus arba matinis. Šiuo spaudos būdu logotipai gali būti dedami ant natūralaus pluošto audinių tokių kaip medvilnė, drobė. Taip pat logotipai gali būti dedami ant tokių rūbų, kaip reklaminiai džemperiai ir marškinėliai. Naudojamos tik kokybiškos medžiagos.

Tiesioginė spauda ant tekstilės – šis spaudos būdas tinka tiek mažiems, tiek dideliems kiekiams. Ši technologija tinka spausdinti ant visokios rūšies tekstilės. Vandens pagrindu naudojami dažai yra spausdinami tiesiogiai ant audinio, kurie sukuria nudažyto audinio pluošto efektą. Tiesioginė spauda ant tekstilės yra naujovė Lietuvoje, kuri labai populiari Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Unikalius marškinėlius ir džemperius pagal individualų užsakymą, kuriame ir mes – bitomanija.lt.

Dažniausi renginiai, į kuriuos vykstant rekomenduojame apsivilkti reklaminius marškinėlius ar džemperius, yra šie:

  • Promo renginiai;
  • Reklaminės akcijos;
  • Sporto renginiai;
  • Išvykų renginiai;
  • Įvairios įmonių šventės;
  • Mokymo įstaigų šventės.

AB „Bitomanija“ įmonė kuria išskirtinius reklaminius marškinėlius ir džemperius pagal kiekvieno asmens pageidavimus. Sostinėje mus galite rasti adresu – Lvovo g. 13-12, LT-09313, Vilnius. Mūsų svetainėje bitomanija.lt galite atrasti įvairiausių minėtų rūbų pavyzdžius, kurie palengvins apsisprendimą rekantis jų dizainą.  Priimame užsakymus visoje Lietuvoje. Pasitikėkite mumis ir tapkite unikaliu!

Raktažodžiai: reklaminiai marškinėliai ir džemperiai, bitomanija.lt, spaudos technologijos, unikalumas, renginiai.