automobiliu nuoma

Trumpalaikė automobilių nuoma Vilniuje: kada gali prireikti šios paslaugos?

Rate this post

Užsienyje automobiliu nuoma populiari jau kelis dešimtmečius, o štai Lietuvoje ši paslauga išpopuliarėjo maždaug prieš dešimtmetį, ir tai, kalbant tik apie limuzinus. Vėliau paslauga evoliucionavo ir žmonės pajuto poreikį nuomotis ir kitas transporto priemones. Šiandien nuomojami ne tik limuzinai, bet ir lengvieji automobiliai, mikroautobusai, prabangūs senoviški automobiliai, paprasti autobusai ir kitos transporto priemonės. O kada žmonėms dažniausia prireikia nuomos paslaugų?

Vestuvės, kitos šventės. Vestuvėms priimta rinktis limuzinus, prabangius naujus arba atvirkščiai – senoviškus automobilius. Dažniausiai transportas užsakomas vos kelioms valandoms arba visai dienai, nuo ankstaus ryto iki vakaro. Transportą sunkiau išsinuomoti vasarą, per vestuvių bumą, o štai rudenį, pavasarį ir žiemą galima tikėtis ir didesnių nuolaidų, ir lankstesnių nuomos sutarties sąlygų.

Darbuotojų kolektyvų išvykos. Automobilių nuoma populiari tarp įmonių kolektyvų tampa prieš ir po didžiųjų metų švenčių, kai įmonės rengia kalėdinius vakarėlius ir kolektyvas švęsti vyksta į kituose šalies miestuose įsikūrusias sodybas. Kartais kolektyvai vyksta ir į teatrus, kultūrinius renginius, taigi šiuo atveju prireikia transporto – autobusų arba mikroautobusų.

Svarbių asmenų, garbingų delegacijų sutikimas oro uoste. Automobilių nuoma Vilniuje tapo paklausi sutinkant svarbius iš užsienio atvykusius svečius, pavyzdžiui, šou verslo atstovus, kurie į mūsų šalį atvyksta koncertuoti, taip pat svarbias delegacijas, verslo atstovus ir pan. Išnuomotas asmeninis automobilis – tai pagarbos ženklas, ir nebūtina, kad sutinkamas oro uoste žmogus būtų garsus ar įžymus.

Kelionės po Lietuvą. Pastebima, kad į Lietuvą atvyksta vis daugiau savarankiškai norinčių pakeliauti turistų, kurie labai domisi automobilių nuoma Vilniuje, šios paslaugos įkainiais ir sąlygomis. Dažniausia automobilius užsieniečiai nuomojasi kelioms dienoms arba savaitei, bet pasitaiko ir tokių variantų, kai nuomos terminai svyruoja nuo 1 paros iki 2 ir daugiau savaičių.

Išsinuomoti automobilį šiandien gali bet kuris asmuo, kuris yra vyresnis nei 18-21 metų, priklausomai nuo įmonės, kuris geba sumokėti reikiamą sumą ir palikti tam tikro dydžio užstatą. Norintiems išsinuomoti automobilius, sudaromos palankios sąlygos ir išvengiama daugelio formalumų.