Laisvalaikis

Top 5 pažinčių svetainės jaunimui

Pažinčių portalais dabar naudojasi beveik visi ko tam reikia. Šiandien jų yra tokia įvairovė, kad gali patenkinti kiekvieno iš mūsų poreikius. Nesvarbu ko mes ieškosime, sekso, meilės ar vyro milijonieriaus. Tinkamą pažinčių svetainę galime susirasti vos per kelias minutes.

Kai tik atsirado pažinčių puslapiai, tokiais portalais naudodavosi jaunimas. Vyresni žmonės į tai žiūrėdavo gana skeptiškai. Žinoma jauni žmonės šiomis svetainėmis naudojasi ir dabar, aišku daug ką pakeitė socialiniai puslapiai, bet pažinčių puslapiai jaunimo tarpe vis dar yra populiarūs ir aktyviai naudojami. Tad nieko nelaukę aptarkite top 5 pažinčių svetaines jaunimui.

Draugas.lt – Turbūt pati seniausia svetainė jaunimui visoje Lietuvoje. Ji susilaukė pavydėtinos sėkmės, tinklapis vykdo veiklą iki šių dienų ir vis dar yra populiarus. Šioje svetainėje rasite ne tik pažintis, bet ir krūvą įvairiausių žaidimų bei kitų naudingų dalykui jaunimui. Pagrindinis puslapio minusas yra tas, kad jame yra labai daug reklamos. Kitas minusas tai, kad kartais nesupranti kuriame puslapyje esi, vos paspaudus ant reklaminio banerio Jūsų duomenys perduodami kitai svetainei ir jau ten esate sukūrę anketą, kas tikrai sukelia nesaugumo jausmą.

Flirtas.lt – Ši svetainė yra nemokama ir turi mobilią programėlę, kas tikrai aktualu jaunimui. Deja puslapis neturi narių administravimo ir naudoja vaikišką dizainą, kas gali nepatikti jau suaugusį žmogų vaidinančiam jaunuoliui.

Dating.lt – Portalas kažkada buvo aktyvus, tačiau dabar jau yra apleistas ir pamirštas. Daug funkcijų jame jau nebeveikia, o ką jau kalbėti apie aktyvius narius. Puslapio domenas tikrai geras pažinčių svetainei, tai tiek galime pasakyti.

Hotnot.lt – Labai smagi pažinčių svetainė, kur gali braukyti nuotraukas į kairę ir į dešinę. Galimi įvairūs “match” ir kitos pažinties vedlio funkcijos. Gaila, kad svetainės dizainas yra pasenęs. Taip pat čia yra daug nenaudingų funkcijų, kas naujam vartotojui gali būti nepatogu, tačiau svetainė gali pasigirti pigia naryste.

Graziausi.lt – Absoliučiai nemokamas pažinčių tinklapis. Čia sutiksite narių iš visos Lietuvos. Deja jame nėra daug naudingų funkcijų bei vertėtų atnaujinti dizainą. Registracija itin paprasta ir intuityvi. Jei bijosite užkalbinti savo simpatiją į pagalbą visada galėsite pasitelkti pažinties vedlį.