Laisvalaikis

Top 3 elektronikos prekės, kurios yra geriausia dovana

elektronines prekes dovanaArtėjant šventiniam laikotarpiui, vis dažniau kyla klausimai ką padovanoti artimiesiems? Tai amžina dilema ir kasmet vėl reikia galvoti. Todėl kviečiame į dovanų rinkimo ir pirkimo procedūrą įsitraukti kaip galima anksčiau, kad prieš pačias šventes turėtumėte daugiau laiko sau.

Artimiausius ir mylimiausius žmones šiais metais apdovanokite sveikata, grožiu ir tvarka padovanodami jiems reikalingos smulkiosios technikos. Jei reikia įkvėpimo, čia top 3 populiariausios elektronikos prekės, kurios visuomet tinka suvynioti į dovanų popierių.

  • Tereikia vos kelių valandų be telefono ir jau pasijauti tarsi pasiklydęs gūdžiausiame miške. Todėl dovana, kuri neleistų išsikrauti telefonui, planšetei ar kitam įrenginiui būtų įvertinta aplodismentais. Universalus įkroviklis įrenginiams, telpa į piniginę ir prailgina telefono veikimo laiką. Tai toks daikčiukas, kurį išbandęs negali suprasti kaip be jo iki šiol gyvenai. Praktiška dovana, kuri tikrai kainuoja nedaug, pvz. Akcijos.lt portale universalus įkroviklis „Power Bank 1800 mAh“ kainuoja vos 16 €.
  • Jei ieškai dovanos moteriai, kuri dievina maisto ruošą bei propaguoja sveika gyvenimo būdą ir jos virtuvėje dar nėra blenderio – tuomet dovana aiški. Blenderių esama įvairiausių, kurie rūšiuojami pagal galingumą, pagal dizainą, ir, žinoma, kainą. Taigi, tikrai rasi tokį, kuris atitiks tavo biudžetą skirtą dovanoms. O kartu su blenderiu, tu padovanoji sveikatą, nes dabar dovanos gavėjas galės dažniau mėgautis trintomis sriubomis, vaisių kokteiliais ar tyrėmis, bus nepamainomas pagalbininkas gaminant padažus.
  • O štai kuriantiems jaukius namus itin praktiška dovana būtų oro drėkintuvas, kurį galima būtų naudoti kaip aromaterapijos prietaisą. Oro drėkintuvas yra itin praktiška priemonė sureguliuoti oro drėgnumą kambaryje, jis taip pat naudingas alergiškiems žmonėms. Aparatas pritaikytas į difuzorių įpilti aromaterapinio aliejaus ir kvapą paskleidžia po visą kambarį. Tai natūrali namų gaivinimo priemonė. Į namų jaukumu kvepiančius namus visuomet smagu sugrįžti.

Praktiška technika visuomet yra gera dovana, visgi prieš dovanojant pasidomėkite ar jūsų artimieji tokio daikto dar neturi savo namuose. O gal jie turi pageidavimų – įsiklausykite, tai gali tapti puikia idėja sekančiai dovanai.

Rinkdami dovaną artimiausiems, tiems kuriems negaila nieko, atkreipkite į svarbiausią buitinę techniką. Tėvai puikiausiai naudojasi sena skalbimo mašina, tačiau galbūt ji jau neatrodo estetiškai, yra neekonomiška ir jiems būtų išties gera gauti naują skalbyklę? O galbūt naujai iškeptiems jaunavedžiams vis dar trūksta namuose naujo šaldytuvo? Atsižvelkite ir į tai – tokia dovana būtų išties vertinga.