Tobula spinta koridoriuje – misija įmanoma

Rate this post

Naujos statybos butai ir kotedžai dažniausiai negali pasigirti didele prieškambario erdve. Nors erdvė maža, ji turi ypatingą paskirtį. Koridorius tai paskutinė vieta, kurioje apsilankome prieš išeidami iš namų ir pirmas kambarys, kuris pasitinka mus, po sunkių dienos darbų. Koridoriuje paliekame savo batus, rankines ir paltus. Labai svarbu, jog šie daiktai būtų ranka pasiekiami ir tvarkingai surūšiuoti. Efektyviausia priemonė šiems tikslams pasiekti  – funkcionali prieškambario spinta. Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti kokybiška koridoriaus spinta?

Visų pirma, reikėtų atkreipti dėmesį į spintos duris. Nepatogiai atsidarančios durys tikrai nepadės palaikyti tvarkos. Durys turėtų atsidaryti ir užsidaryti lengvai, tyliai ir žinoma, greitai. Protingiausias sprendimas – spintos stumdomomis durimis.  Stumdomų durų pagalba, galėsite atverti tik tam tikrą spintos dalį ir patogiai ją užverti. Įprastų durų atidarymas užima daugiau laiko. Skubant, greičiausiai paliksite jas atidarytas, o tai sukurs netvarkingos aplinkos įspūdį.

Dar vienas svarbus aspektas – individualūs stalčiai avalynei. Nusprendus įsigyti spintą, avalynės stalčiams skiriama mažai dėmesio, tačiau jų tikrai nereikėtų nuvertinti. Stalčiai, skirti avalynei, padės sutaupyti laiko, išlaikyti batus švarius ir tvarkingus. Avalynės stalčiai padės išvengti chaoso ir situacijų, kuomet batų spintoje tenka ieškoti labai ilgai.

Ne mažiau svarbi – reprezentatyvi, funkcionali spintos išorė. Jeigu prieškambaris nėra didelis, bent viena, spintos stumdomomis durimis dalis, turėtų būti su įmontuotu veidrodžiu. Veidrodis padės įvertinti savo išvaizdą išeinant iš namų ir vizualiai padidins prieškambario erdvę.

Na ir svarbiausia – sklandžiai veikianti stumdomų durų sistema. Kokybiški bėgeliai ir ratukai yra pagrindiniai elementai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, nusprendus įsigyti spintą stumdomomis durimis. Įspūdingas veidrodis ir talpūs stalčiai greitai praras savo žavesį, jeigu neturėsite galimybės patogiai atverti spintos durų. Taigi, spintos stumdomomis durimis turėtų pasižymėti patvaria, nestringančia, judėjimo mechanizmo savybe.

Prieškambario spinta – tai pirmas baldas, kurį pamato paviešėti atvykę svečiai. Koridoriuje stovinti spinta, tai tarsi visų namų vizitinė kortelė. Prieškambario spinta turi būti praktiška ir patogi, o jos dizainas, tiesiog privalo derėti prie bendro namų interjero.