Televizija internetu: specialistai atsako, ką turite žinoti

Rate this post

Sparčiai populiarėjanti televizija internetu nepalieka abejingų. Trumpai apžvelgiame šią inovaciją: susipažinkite ir Jūs!

Kaip veikia TV transliacija?

Srautinė televizija yra tiesiog vaizdo turinys, perduodamas internetu, o ne laidu į žemę ar lėkšte ant stogo. Žiūrėkite televizoriuje, planšetiniame kompiuteryje, telefone, nešiojamajame kompiuteryje arba kur tik norite, be jokių rūpesčių ar šurmulio – jei turite tinkamą interneto ryšį, esate pasiruošę transliuoti.

Kaip rodo realybė, televizija internetu gali būti išties įvairi. Dauguma transliacijos televizijos paslaugų teikėjų laikosi „Netflix“ modelio pagal pareikalavimą, o kai kurie perėjo prie tiesioginės TV transliacijos, kuri atkartoja kabelinės / palydovinės televizijos žiūrėjimo patirtį. Ne norėdami pasigirti, bet mes peržiūrėjome (beveik) visus juos geriausių TV srautinių paslaugų vadove.

Kas yra tiesioginė TV transliacija?

Tiesioginė TV transliacija panaši į tai, ką gautumėte naudodami kabelinį ar palydovinį ryšį: tiesioginiai vietiniai ir kabeliniai kanalai, kanalų vadovai ir programuojami DVR.

Kalbant apie televizija internetu, skiriasi kanalų pasirinkimas (kuris skiriasi priklausomai nuo paslaugų), kanalų skaičius (paprastai mažiau nei kabelinis), kaip veikia kanalų vadovai (daugeliu atvejų nėra kanalų numerių) ir kur DVR saugo jūsų laidas (debesyje), o ne fizinėje dėžutėje.

Kokių interneto ir srautinio perdavimo įrenginių man reikia?

Televizija internetu yra paprastas ir patogus pasirinkimas, tačiau ir jai taikomi tam tikri, minimalūs reikalavimai. Vienas iš jų – atitinkamas internetas ir jo greitis.

Akivaizdu: jei norite transliuoti tiesioginę ar užsakomą televiziją, jums reikės interneto ryšio. Dauguma paslaugų rekomenduoja bent 3–7 Mb/s (megabitų per sekundę) interneto spartą, kad būtų galima srautiniu būdu perduoti turinį be buferio ar trikdžių, bet mes sakome, kad 25 Mbps yra bazinė.

Kodėl? Mes visi užsiimame daugybe užduočių internete: naršydami internete, žaidžiame, transliuojame muziką, žiūrime televizorių ir dar daugiau kasdien vyksta po vienu stogu, per vieną maršruto parinktuvą.

Paprasta tiesa yra ta, kad vienu metu pajungti keli įrenginiai ir ryšiai reikalauja didesnio greičio. Laimingi namų ūkiai negaili interneto planų: televizija internetu be to neįsivaizduojama.