Grožis, Sveikata

Teisinga nagų priežiūra

Nagu prieziura

Labai dažnai nagų priežiūra apsiriboja manikiūru ir nagų lakavimu. Tačiau tai tikrai nėra viskas, ką turėtume atlikti, jei norime turėti gražius ir sveikus nagus. Todėl pateiksime keletą praktiškų patarimų, kurie turėtų pagelbėti puoselėjant savo nagus.

Drėkinkite savo nagus

Drėkinimas yra visiems puikiai žinomas patarimas, kuomet yra kalbama apie sveiką, jaunatvišką ir gražią odą, tačiau apie tai dažniausiai pamirštama, kai kalba pakrypsta nagų priežiūros linkme. Ir nors išsausėję ir lūžinėjantys nagai gali būti nulemti daugybės skirtingų veiksnių, viena iš pagrindinių priežasčių būna drėgmės trūkumas. Todėl į savo nagų priežiūros rutiną būtina įtraukti ir tinkamą jų drėkinimą.

Palikite ramybėje nagų odeles

Šiomis dienomis nagų odelių kirpimas, atstūmimas ar visiškas jų pašalinimas yra labai populiarus moterų ir merginų pasirinkimas, tačiau būtina suprasti, kad odelės nėra jūsų priešės.  Tiesą sakant, odelės yra natūralios mūsų nagų apsauginės priemonės. Nagų odelių pašalinimas paverčia mūsų nagus labiau pažeidžiamais ir gali padidinti infekcijos riziką. Tačiau taip pat svarbu, kad nagų odelės būtų sveikos, nes pažeistos ar sausos odelės taip pat gali pakenkti nagams. Dėl šios priežasties nagų odelės turėtų būti drėkinamos su kremu arba odelėms pritaikytu aliejumi.

Elkitės švelniai ir atsargiai

Geriausia nagų priežiūra yra švelni ir atsargi priežiūra. Pavyzdžiui, niekuomet nereikėtų su nagų priežiūros įrankiais bandyti patekti giliai po nagu bandant pašalinti nešvarumus. Tokiu būdu galima lengvai pažeisti nagą, nago plokštelę atskiriant nuo odos. Tai savo ruožtu gali padidinti infekcijos riziką. Be to, jūsų naudojami nagų priežiūrai skirti įrankiai turėtų būti reguliariai dezinfekuojami.

Atsižvelkite į oro sąlygas

Žiemą vyraujančios oro sąlygos gali pakenkti ne tik odai ir plaukams, tačiau ir nagams. Todėl jei norite apsaugoti savo nagus nuo lūžinėjimo, susilpnėjimo ir kitų rimtų pažeidimų, šaltuoju metų laiku reikėtų dėvėti šiltas pirštines ir jokiu būdu nepamiršti nuolatinio drėkinimo, apsaugant tiek rankų odą, tiek ir nagus.

Pasirinkite profesionalų nagų meistrą

Norint tinkamai pasirūpinti savo nagų sveikata ir užtikrinti puikią jų būklę visuomet patariama pasirinkti ir profesionalų nagų meistrą, turintį ilgametę patirtį ir galintį užtikrinti, kad jūsų nagais bus pasirūpinta atsižvelgiant į visus aukščiausius šiuolaikinius standartus.

Daugiau: Išsirink tinkamą nagų meistrą!