Laisvalaikis

Taro kortų subtilybės

Taip jau nutiko, jog gavote dovanų Taro kortas, tačiau nežinote kaip jomis naudotis? Galbūt planuojate patys nusipirkti šias kortas, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Išsigąsti nežinomybės tikrai nereikėtų. Tiesiog įsiklausykite į kortų žinovų patarimus ir turimos Taro kortos suteiks daug pranašavimo ir gyvenimo pažinimo džiaugsmo.

Taro kortas nesunkiai galite išsirinkti tiek fizinėje, tiek internetinėje parduotuvėje. Tiesiog tereikia atidžiai perskaityti prekių aprašus. Jeigu esate nepatyręs Taro kortų naudotojas, tuomet rinkitės tas kortas, kurios turi išsamų ir didelį savo reikšmių aiškinimą. Atėjus didesnei patirčiai,  galėsite dairytis ir sudėtingesnių, abstaktesnių Taro kortų.

Kaip naudotis Taro kortomis? Bet kokių kortų metimas prasideda nuo jų išmaišymo. Ne išimtis ir Taro kortos. Maišykite jas taip, kaip esate įpratę. Dažnai girdimi įvairūs paliepimai: maišyti tik viena ar kita ranka, maišyti tik praskleistas ant stalo kortas, tikrai neturi jokios reikšmės. Tai sukurtas dirbtinis mitas. Kortas reikia maišyti taip, kaip patogu patiems. Kortų metėjo komfortiška savijauta turi didelę įtaką kokybiškam Taro kortų būrimui ir aiškinimui.

Prieš dėliojant kortas, būtų išmintinga pasirinkti būrimo būdą. Jų yra pačių įvairiausių. Internete nesunkiai galite rasti tokios informacijos, o dažnai  prie Taro kortų kaladės pridedami įvairūs aiškinimai, kaip mesti kortas ir kokie yra galimi jų būrimo bei aiškinimo būdai.

Grįžtant prie Taro kortų pirkimo, reikia paminėti, jog labai svarbu nuspręsti, kokiu tikslu jos perkamos. Jeigu ieškote kortų, kurios papildys jau turimą kolekciją, tuomet drąsiai dairykitės kažko itin originalaus ar net sunkiau suprantamo ir paaiškinimo. Tai į jūsų kortų kolekciją įneš daugiau mistikos ir kokybės. Jeigu planuojate burti kortomis sau, tuomet jums reikalingos Taro kortos, kurios patiks jau iš pirmo žvilgsnio ar vos pavarčius kortų kaladę rankose. Atrasti tarpusavio ryšį su Taro kortomis, anot specialistų, labai svarbus, bene esminis žingsnis renkantis šias kortas.

Jeigu planuojate Taro kortų būrimą ir aiškinimą naudoti su kitais žmonėmis, ypač su klientais, tuomet ieškokite patogių jūsų rankoms kortų. Tai reiškia, jog jos turi būti nei per didelės, nei per mažos. Galiausiai – kokybė. Kokybiškos Taro kortos spausdinamos ant storesnio popieriaus, kad tarnautų kuo ilgesnį laiką. Jeigu pamilsite konkrečią Taro kortų kaladę, tikrai nenorėsite su ja greit skirtis. Tad kokybė ir patikimumas labai svarbu.