IT ir Tech. Naujienos

Tai ką turėtum žinoti apie kvepalus

kvepalaiTai kaip kvepi priklauso ne vien nuo kvepalų, tačiau ir nuo to ar teisingai kvepiniesi.  Taip taip, kvepintis, tai nerereiškia tiesiog purkštelėti kvepalų savęs link, yra tam tikros taisyklės, kurių laikantis galima geriausiai atskleisti kvepalų aromatą. Tad šiandien ir pakalbėsime apie kvapus, kvepalus ir kaip kvepintis – būtent tai ką privalo žinoti visos merginos ir vaikinai.

Kvepalai, kvapusis vanduo ir tualetinis vanduo – ne vienas ir tas pats
Kvepalai yra koncentruoti ir geriausiai išlaikantys kvapą, purškiami tik ant odos. Ant rūbų purkšti negalima, gali palikti dėmes. Kvapusis vanduo yra silpnesnio ir trumpiau besilaikančio kvapo, galima purkšti tiek ant kūno, tiek ant rūbų. Tualetinis vanduo purškiamas tik ant rūbų, geriausiai kvapas atsiskleidžia purškiant ant šilko.

Kvepalų negalima maišyti
Kvepalai sudaryti iš šimtų sudedamųjų dalelių. Papurškus ant kūno vienų kvepalų, o praėjus kuriam laikui kitų, šios smulkios dalelės susimaišo tarpusavyje ir gali sukelti itin nemalonaus kvapo reakciją. Todėl kvepalus purkšti reikia tik ant švarios odos ir tik vienus. Geriausia kuomet ir kitos kvapios kūno priežiūros priemonės yra iš tos pačios linijos ir jų kvapai „nesipjautų“ su kvepalais.

Naudoti ten, kur jaučiamas pulsas
Tiek vyriški kvepalai, tiek kvepalai moterims labiausiai atsiskleidžia naudojant ten, kur jaučiamas pulsas – ant riešo, kaklo, už ausies, vidinė alkūnės pusė. Pakvepinus odos trinti nereikia, leisk kvepalams nudžiūti ir įsigerti į odą. Tik tuomet vilkis drabužius.

Kvapas priklauso nuo odos būklės
Moteriški kvepalai aptariami dažniausiai, nes merginos mėgsta lyginti kvapus. ir dažnai nustemba, kuomet tuos pačius kvepalus naudojančios merginos kvepia skirtingai. Tai natūralu, nes kvapą lemia ir odos būklė, naudojami vaistai, rūkymas, netgi maistas ar gėrimai.  Jei oda riebi – kvapas išlieka ilgiau, jei sausa – trumpiau. Jei oras vasariškas ir šiltas – kvapas išlieka ilgiau nei šaltu, rudenišku oru. oro nepakeisi, tačiau jei sausa oda, ją patepus drėkinančiu kremu ir tuomet purškiant kvepalus, jais mėgausis daug ilgiau.

Kvepalai irgi sensta
Jei kvepalų buteliuke pasimato drumzlės – jie paseno arba įsigijai itin nekokybišką kvepalų analogą. Bet kokiu atveju svarbu žinoti, jog kvepalai turi galiojimo datą. Atidarius buteliuką, jį reiktų sunaudoti per metus laiko. Neatidarytas buteliukas galioja 3-5 metus – ieškok galiojimo datos ant buteliuko.