Svetainės interjeras su IKEA baldais

Rate this post

Svetainė yra vienas svarbiausių kambarių Jūsų namuose. Tai kambarys, į kurį yra priimami svečiai, kuriame susirenka visa šeima. Tai vienintelė erdvė, kurioje namų gyventojai gali atsipalaiduoti ir pramogauti. Jei savo namuose turite kitų patalpų, kurios yra naudojamos socialinei veiklai ir atsipalaidavimui, tuomet svetainė veikiau turėtų vadintis salionu. Kita vertus, jei, Jūs, gyvenate gana nedideliame name ar bute, tada svetainė turi teikti intymios asmeninės erdvės funkciją, taip pat patogią socialinę aplinką grupės veiklai.

– Planuodami svetainės interjerą, atsakykite sau į šiuos klausimus:
– Pradėkite galvoti, kokias funkcijas turėtų turėti Jūsų svetainė?
– Ar ši erdvė paliks įspūdį ir linksmins svečius?
– Ar daugiau bus žiūrimas televizorius ar klausomasi muzikos?
– Ar kartais svečiai liks nakvoti Jūsų svetainėje?

baldaiJei jau turite idėją, kaip išnaudoti šią erdvę, galite nuspręsti, kaip Jūsų svetainė bus susijusi su kitais kambariais namuose. Daugiausia dėmesio reiktų atkreipti į valgomąjį ir foje (kolidorių). Jei kolidorius veda tiesiai į svetainę, reikia ypatingai atkreipti dėmesį į grindų dangą, ir svetainės grindis reikia derinti prie kolidoriaus arba atvirkščiai. Viską galite pasiekti kūrybiškai panaudojant interjero detales. Interjeras susideda iš baldų išdėstymo ir dekoratyvinių aksesuarų, pavyzdžiui, pertvaros, kilimėliai, lentynos, lentynėlės, gėlės, gėlių vazonai. Jei biudžetas ir erdvė leidžia, dekoratyvinės architektūros gaminiai ir stilinga vidaus apdaila gali erdvę apibrėžti dar įdomesne ir funkcionalesne prasme.

Dėka svetainės kambario, Jūs, parodote savo stiliaus atspindį. Ikea baldai padės Jums susikurti ypatingą dizainą. Gausus prekių pasirinkimas padės kiekvienam iš mūsų susikurti tik sau tinkantį, išskirtinį svetainės dizainą. Platus asortimentas baldų, į kuriuos įeina patys įvairiausi baldai:

– Paprastos sofos (tiek medžiaginės, tiek odinės), sofos-lovos (jeigu kartais teks priimti svečius su nakvyne), sofos lovos kampo pavidalu (didesnė vieta atsisėsti žmonėms), foteliai, pufai, kušetės, kėdės ir kita.

– Pačio įdomiausio dizaino televizoriaus staliukai. Taip pat specialios sekcijos, kuriose yra palikta ertmė pastatyti televizoriui.
– Įvairiems savo daiktams susidėti ir dizainui pabrėžti padės: knygų lentynos ar lentynėlės (gali būti ir sieninės), DVD ir CD diskams susidėti skirtos lentynėlės, daiktų laikymo dėžės.
– Stalai ir kaviniai staliukai.
– Apšvietimo, įvairių lempų įvairovė.
– Aksesuarai: kilimai, pagalvėlės, užuolaidos, romanetės ar žaliuzės.

Leiskite savo fantazijai išsilaisvinti ir susikurkite patį stilingiausią ir įdomiausią savo svetainės kambarį.