Sužadėtuvių žiedai ir jų pasirinkimas

Rate this post

Ar planuojate užduoti tą svarbųjį klausimą? Jei taip, tikriausiai jau treniravotės priklaupti ant vieno kelio, tobulinote savo poziciją ir esate įsitikinę, kad jūsų antroji pusė pasakys „taip“. Dabar metas susitelkti į žiedą. Ką gi, esame čia, kad padėtume jums išvengti klaidų renkantis tobuliausią sužadėtuvių žiedą.

Žinios yra didelė galia

Jei atvirai, dauguma iš mūsų nėra geriausiai nusimanantys, kaip išrinkti papuošalus savo antrosioms pusėms. Ar turėtumėte rinktis šiuolaikinį stilių, ar ką nors tradiciškesnio? Ar jūsų antrajai pusei patinka baltas, geltonas ar rožinis auksas? Jei nežinojote, kad yra įvairių spalvų aukso, dabar jau žinote!

Jei ji nenešioja papuošalų, jums gali tekti atkreipti dėmesį į jos bendrą mados pojūtį, kad gautumėte tam tikrų patarimų. Ar ji turi išskirtinį asmeninį stilių – laisvą ar puošnų? Visa informacija, kurią galite pateikti apie savo artimąjį, yra naudinga konsultantui. Priėmę sprendimą  pasipiršti, išklausykite visas įmanomas užuominas! Ar jai patinka jos geriausios draugės žiedo paprastumas? Arba jos sesers žiedo art deco stiliaus patrauklumas?

Atkreipkite dėmesį į 4C

4C gali skambėti kaip visiškai nesuprantama užuomina, tačiau iš tikrųjų tai yra svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis deimantą. Taigi, turėtumėte susipažinti su 4C, kai kalbama apie sužadėtuvių žiedo pirkimą. Tai yra spalva, briaunavimas, skaidrumas ir karatai. Tai vienas svarbiausių viso proceso veiksnių. Šie keturi dalykai bus visiškai atsakingi už kainą, kurią jums galiausiai reikės sumokėti.

Nebijokite brangakmenių

Deimantai gali būti geriausi merginos draugai, tačiau tai, kas reta, taip pat yra nuostabu. Esmė ta, kad vis daugiau žmonių sužadėtuvių žiedui renkasi alternatyvą deimantams. Matoma didelę įtaką iš JAV, kur vis daugiau žmonių renkasi safyrų, smaragdų ir rubinų sužadėtuvių žiedus, o ne tradicinius deimantus. Jei pasirenkate žiedą su brangakmeniais, bet paaiškėja, kad jūsų partnerė iš tikrųjų norėjo deimantinio žiedo, galite nesijaudinti. Kreipdamiesi į šios srities profesionalus galėsite sulaukti paties geriausio pasiūlymo.

Susipažinkite su žiedų stiliais

Suzadetuviu ziedai šiandien siūlomi pačių įvairiausių stilių. Todėl labai svarbu, kad visame šiame procese nepamirštumėte apie tai pagalvoti. Turite išsiaiškinti, iš ko jūs galite pasirinkti ir pirkti tik tai, kas geriausiai atitinka jūsų lūkesčius. Soliteriai, aureolės ir trikampiai žiedai gali skambėti kaip kompiuteriniai žaidimai, bet iš tikrųjų tai tik žiedų stiliai. Atlikite namų darbus ir pamatę tinkamą žiedą, geriau su juo susipažinkite.

Nepersistenkite su simboliniu žiedu

Jei planuojate pasipiršti simboliniu žiedu, rinkitės kuklų ir santūrų žiedą. Nenorite savo antrajai pusei padovanoti milžiniško akmens, kuris, jį gavus, užgoš vestuvinį žiedą.

Kreipkitės į patikimus juvelyrus

Sužadėtuvių žiedas yra didelė investicija, todėl būkite atidūs, kur jį perkate. Rinkitės patikimą, gerą reputaciją turintį juvelyrą, kuris gali suteikti jums individualų aptarnavimą ir palydėti jus per visą procesą. Patyręs juvelyras gali padėti rasti geriausią jūsų biudžetą atitinkantį variantą ir padėti išvengti paslapties, susijusios su žiedų pirkimu.