IT ir Tech. Naujienos

Stiliaus gudrybės, kaip atrodyti lieknesnei

lieknesne aprangaIeškote drabužių, kurie vizualiai suteiktų jums lieknumo? Turbūt esate girdėjusios, kad geriausias sprendimas – tamsios spalvos apranga. Deja, juodi rūbai atrodo nuobodžiai, be to, besipuošdamos tamsiai, negalime atrodyti stilingai. Jei norite atrodyti išties nepriekaištingai, nebijokite eksperimentuoti – drabužiai internetu suteikia neribotas galimybes rinktis, svarbiausia – žinoti, kokiais kriterijais vadovautis rūbų paieškoje.

Venkite pūstų ir daugiasluoksnių drabužių, su kuriais visuomet atrodysite putlesnė. Taip pat reikėtų atsisakyti ir itin siaurų sijonų bei kelnių, ypač – šviesios spalvos. Stilistai pataria nepirkti ir horizontaliomis linijomis puoštų drabužių. Geriausias sprendimas – palaidinės su V formos iškirpte. Jos vizualiai plonina ir pailgina viršutinę kūno dalį. Prie minėtųjų palaidinių derinkite klasikinio kirpimo tiesius džinsus arba kelnes.

Jei norite atrodyti elegantiškai, pagalvokite apie suknutes. Suknelės internetu atitiks išrankiausios klientės poreikius, tačiau nepamirškite, kad norėdamos atrodyti lieknesnės, turėtumėte atsisakyti pieštuko formos drabužių. Talija atrodo dailiau su A formos sijonu. Jei norite atrodyti nepriekaištingai, rinkitės minėtojo kirpimo sijoną, puoštą vertikaliais raštais. Vis didesnio pirkėjų dėmesio sulaukia susiaučiamos suknelės internetu – jos atrodo išties puošniai ir padeda pabrėžti moteriškas linijas. Jei nusprendėte pasipuošti šio stiliaus suknute, skirkite ypatingą dėmesį audiniui. Čia visiškai netiks plonytis trikotažas, kuris tik pabrėš figūros trūkumus. Stilistai pataria įsigyti minkštą ir lengvai krentantį drabužį.

Nors drabužiai internetu siūlo skirtingo dizaino, įvairiausių spalvų ir margiausių raštų aprangą, nepamirškite aksesuarų svarbos. Jais išryškinkite gražiausias savo kūno vietas – jei didžiuojatės savo rankoms, įsigykite apyrankių, jei savo krūtine – pirkite dailius karolius. Iš tiesų stilinga kaklo grandinėlė ne tik pabrėš jūsų stilių, bet ir padės atrodyti lieknesnei. Rinkitės vidutinio ilgio grandinėles, puoštas pailgos formos karoliukais. Papuošalai privalo derėti prie jūsų aprangos, t. y., jei nusprendėte vilktis storą ir šiltą megztinį, karolių geriau atsisakyti. Visais atvejais venkite masyvių kaklo papuošalų ir itin stambių detalių.

Dar viena laiko patikrinta gudrybė yra dailūs aukštakulniai. Jie vizualiai pailgina kojas ir suteikia moteriai grakštumo. Tiesa, ieškodamos aukštakulnių, turite objektyviai įvertinti savo kūno sudėjimą, pvz., itin plonas kulniukas pabrėš pilnesnes kojas, todėl atrodysite putlesnė. Stambesnių kojų savininkėms rekomenduojama rinktis tvirtesnės pakulnės batukus. Nepamirškite, kad aukštakulniai privalo derėti prie bendro jūsų aprangos stiliaus.