kedai
Grožis, Sveikata

Sportbačių gamintojai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį

Ne taip seniai buvo toks laikotarpis, kai lankymasis prašmatniausiuose ir prabangiausiuose renginiuose avint įprastą sportbačių porą tapo užtikrintu būdu parodyti aplinkiniams tai, kokie esate madingi bei stilingi. Anksčiau su sportbačiais galėdavome būti tik sporto salėje arba savo laisvalaikio metu. Tačiau, dabar viskas pasikeitė ir ši ypač patogi avalynė gali būti avima net prie vakarinės suknelės ar klasikinio vyriško kostiumo.

Sportbačių mados perėjimas nuo bėgimo takelio prie raudonojo kilimo vyko labai lėtai ir palaipsniui, tačiau pastaraisiais metais jis pasiekė savo piką, kuris atrodo tęsis dar tikrai ilgai. Už tai galime būti dėkingi daugeliui pagrindinių sportbačių gamintojų ir prekių ženklų, kurie vis suteikia šiai avalynei naujos gyvybės. Taigi, kokie kedai tikrai yra verti dėmesio bei investicijų?

„New Balance“ sportbačiai

New Balance batai MH574V1 Lifestyle OAC Black

New Balance batai MH574V1 Lifestyle OAC Black sportbačiai. Nuotrauka iš https://www.sourkick.lt/batai/rudeniniai-zieminiai-batai/new-balance-batai-mh574v1-lifestyle-oac-black/mh574oac.

Kol vieni kedų gamintojai naudojasi šios prekės populiarumu bei didžiule paklausa ir taupo finansinius kaštus, siekdami pateikti kuo mažiau kainuojančią prekę savo pirkėjams, „New Balance“ kedų gamintojai ir toliau koncentruojasi į batų kokybę bei ilgaamžiškumą.

Būtent dėl to „New Balance“ vis dar yra vieni geriausių sportbačių gamintojų. Bostono įmonė yra atsakinga ne tik už kone visų šiuolaikiškiausių bėgimo batelių kūrimą, bet ir gamina savo aukščiausios klasės gaminius JAV gamyklose, kuriose dirba aukštos kvalifikacijos meistrai.

Toks atsakingas požiūris į avalynės gamybą leidžia prekės ženklui išsaugoti savo nepriekaištingą reputaciją klientų akyse.

„Vans“ sportbačiai

Vans batai Anaheim Factory Old Skool

Vans batai Anaheim Factory Old Skool sportbačiai. Nuotrauka iš https://www.sourkick.lt/batai/laisvalaikio-batai/vans-batai-anaheim-factory-old-skool-36-dx-blackcheckerboard/va38g2oak

Šie sportbačiai gali ištverti viską – nuo važinėjimo riedlentėmis pačiais nelygiausiais keliais, iki kasdieninio nešiojimo miestų gatvėse. Bėgant metams, „Vans“ užsitarnavo aukštą ir tikrai pelnytą reputaciją tarp jaunimo, o ypač tų, kurie yra linkę išsiskirti iš pilkos žmonių minios.

„Vans“ kedų patrauklumą iš esmės lemia paprastas stilius, niekada neišeinanti iš mados ir nesenstanti išvaizda, mažos kainos ir, žinoma, gausus spalvų pasirinkimas. Šis prekės ženklas yra toks populiarus, kad „Old Skool“, „Classic“ ir „Authentic“ modeliai dažnai iškart yra atpažįstami iš tolo.

Nors jau dešimtmetį šis prekės ženklas mėgaujasi sėkme, visgi pasikeitė tai, kaip žmonės šuos kedus nešioja. Anksčiau šie batai būdavo skirti pagrinde riedlentininkams bei vaikams, tačiau dabar galime pamatyti ne vieną roko žvaigždę ar hip hopo dievaitį, dėvinti „Vans“ kedus net ant scenos. Taip pat, neretai žmonės juos derina net prie ofiso stiliaus kostiumų.

„Fila“ sportbačiai

Fila kedai Ray Low

Fila Ray Low Black/Black sportbačiai. Nuotrauka iš https://www.sourkick.lt/batai/laisvalaikio-batai/fila-kedai-ray-low-blackblack/1010561-12v.

„Fila“ sportbačiai savo populiarumą įgyti pradėjo nuo praeitų metų. Anksčiau, šie sportbačiai pagrinde būdavo nešiojami kasdienai ar sportui, tačiau atsiradus masyviems baltiems storapadžiams kedams, pradėjome juos matyti visur.

Stiliaus dievaitės derina juos prie moteriškų suknelių ir džinsų, o vaikinai juos nešioja net su kostiumais.

Šis prekės ženklas visuomet buvo labai stabilus avalynės rinkoje ir pagrinde orientavosi į sportinį gyvenimo būdą turinčius žmones. Tačiau, dabar „Fila“ pasiekė naują lygį – šiuos kedus galite nešioti kasdien.