Temos Archyvai: Sportas

Krepšinis – antroji mūsų šalies religija

Turbūt kiekvienas mūsų šalies tautietis paklaustas, kokia yra antroji Lietuvos religija, atsakytų lygiai tą patį – tai yra krepšinis. Žinoma, žvelgiant istoriškai, anuomet situacija buvo šiek tiek kitokia. Trumpiau tariant, populiaresniu buvo futbolas. Tačiau situacija bėgant metams keitėsi ir vis daugiau žmonių pamėgo krepšinį. Šiandien akivaizdu, kad didelė dalis mūsų šalies gyventojų su dideliu džiaugsmu… Skaityti toliau »

Ar sportinė apranga turi skirtis?

Sportas ir judėjimas – neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Norime mes to ar ne – judame nuolat, kartais to net nepastebime. Judame ir naktį miegodami – juk lovoje vartomės. Todėl tai irgi yra savotiška fizinė veikla. Bet jei kalbėti rimtai, tai kaip ir kiekvienai sporto šakai reikalingos skirtingos taisyklės, metodai ar rūbai, taip kiekvienam sportininkui… Skaityti toliau »

Papildai sportui – kaip atsirinkti teisingą informaciją gausiame jos sraute?

Apie maisto papildus skirtus sportininkams išgirdę žmonės reaguoja įvairiai. Vieni iš jų gali išvardinti sudėtingiausius papildų pavadinimus, kitiems tai atrodo tiesiog pinigų švaistymas, o yra ir tokių, kurie yra nusistatę ir tvirtai tiki, jog vartojami papildai sportui gali būti pavojingi. Tad natūraliai žmonių nuomonės pasiskirto į dvi grupes: teigiamas ir neigiamas. Vis gi, o kuri… Skaityti toliau »

Vilniuje yra 128 sporto klubai

Manote, kad atėjus Naujiesiems metams reikia užsibrėžti sau naujus ilgalaikius tikslus? Galvojate, kad jums reikėtų pradėti daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai? Jei taip tuomet turėtumėte suprasti, kad tokius tikslus sau reikėtų išsikelti ne tik Naujųjų metų proga. Siekis gyventi sveikai ir pilnavertiškai turėtų būti nuolatinis. Tai reiškia, kad sveikos gyvensenos sprendimai neturėtų būti atsiejami nuo… Skaityti toliau »

Natūralūs baltymų šaltiniai: kus rasti proteino?

Sportuojantys asmenys žino, kad norint kuo greičiau užsiauginti raumenis – reikia vartoti kuo daugiau baltymų. Tai lyg statybinė medžiaga, kuri padeda mūsų kūnui būti tokiu, kokio mes labiausiai norime. Žinoma, jeigu siekiate kuo raumeningesnio kūno – neužteks tik praturtinti savo mitybą baltymais, kadangi dažniausiai jų suvartojamas kiekis turi būti itin didelis ir natūraliai jį gauti su maistu yra… Skaityti toliau »

Mitybos ir sporto programa masei

Pradėjote sportuoti, nes manote, kad jūsų svoris yra pernelyg mažas? Visą gyvenimą jūs neturėjote jokių problemų dėl pernelyg didelio svorio ir jūsų medžiagų apykaita buvo labai greita? Manėte, kad tai yra tikrų tikriausias privalumas? Tačiau tuomet, kai pradedama sportuoti, akimirksniu suprantama, kad būtina daug dėmesio skirti mitybai – ir kur kas daugiau nei tiems, kurių… Skaityti toliau »

Šiuolaikinės technologijos ir aktyvumo apyrankės

Šiomis dienomis apibūdinimas „dėvimieji prietaisai“ yra labai abstraktus. Trumpiau tariant, šiandien išmaniųjų technologijų rinka yra didžiulė. Tai reiškia, kad turime labai daug įvairių pasirinkimų, o vieni iš populiariausių išmaniųjų prietaisų yra aktyvumo apyrankes, apie kurias verta pakalbėti plačiau. Anuomet apie aktyvumo apyrankes galėjome tik pasvajoti. Tokius moderniųjų technologijų stebuklus matydavome tik kino filmuose, todėl daugeliui… Skaityti toliau »

5 faktai, kurių nežinojote apie maisto pakaitalus

Maisto pakaitalas yra gana naujas „paukštelis“ Lietuvos sveikuolių produktų rinkoje. Ir labai perspektyvus. Nieko apie tokį nežinojote? Tada skaitykite toliau! Maisto pakaitalas yra tam tikri milteliai, kurie skirti VISIŠKAI pakeisti dienos maistą. Nemaišykite su maisto papildu, kuris tik papildo jūsų dienos racioną, kai sportuojate, metate svorį, lavinate ištvermę ir t.t. Maisto pakaitalai yra vartojami tada,… Skaityti toliau »