Grožis, Sveikata Kita

Spirulina – didelė nauda besilaikantiems dietos

dietaBaltymų dieta, prancūziška dieta, skysčių dieta… Dietų šiandien suskaičiuojama ne viena dešimtis tūkstančių. Nors dažniausiai žodis dieta asocijuojasi su svorio metimu, visgi termino reikšmė gerokai platesnė. Anot žodynų, dieta yra tam tikras sveiko žmogaus ar sergančiojo maitinimosi režimas. Dieta dažnai derinama su maisto papildais pavyzdžiui tokiais kaip Spirulina kurių kaina šiai dienai tinka kiekvienam piliečiui.

Dieta neretai skiriama ir dėl gydymo, kaip gydomoji arba prevencinė priemonė. Tokias dietas paskiria specialistai, kurie sudaro mitybos planą, atsižvelgdami į tai, kad žmogui netrūktų jokių vitaminų, mineralų ir kitų medžiagų. Bet jei dietos laikomasi siekiant sulieknėti, tuomet pas specialistus dažniausiai vengiama apsilankyti ir dieta nusistatoma asmeniškai, remiantis svetima patirtimi, informacija viešojoje erdvėje ir pan. O toks sprendimo būdas gali būti ne tik neveiksmingas, bet ir žalingas. Taigi, ko nedaryti, laikantis dienos?

  • Nevalgyti nei pusryčių, nei pietų, nei vakarienės. Gyvenimo ritmas dažnai taip sudėlioja, kad tik vakare prisimename per dieną nieko burnoje neturėję. Tada neretai numojama ranka – „ne pro šalį sulieknėti“. Bet toks lieknėjimo būdas labai žalingas ir visiškai neveiksmingas. Nevalgant kraujyje didėja cukraus kiekis, o tai lemia didelį saldumynų poreikį. Pajutę itin stiprų norą suvalgyti kažką saldaus, tikėtina, taip ir padarysite ir gausite gerokai daugiau kalorijų nei iš maisto.

  • Nevalgykite po daug vienu metu. Sėkmingo lieknėjimo paslaptis – valgyti nedideliais kiekiais, bet dažnai, kad nejustumėte alkio, bet ir nepersivalgytumėte. Todėl gerų rezultatų nepasieksite pusiau badaudami ir kartą ar du per dieną sukirtę didžiulę porciją.

  • Nevartokite kaloringų gėrimų. Laikantis dietos, siekiant sulieknėti dažniausiai visas dėmesys sutelkiamas į tai, ką valgome. Bet ar žinote, kad kai kurie gėrimai turi ypa

  • daug kalorijų? Jei maitinsitės sveikai ir pagal visas taisykles, bet be saiko vartosite daug kalorijų turinčius gėrimus, nieko nuostabaus, kad svorio nesumažinsite. Alkoholis ir putojantys gėrimai – daugiausiai kalorijų turintys gėrimai.

  • Nevartokite preparatų, kurie esą mažina svorį. Pirmiausia, tai tokių preparatų vartoti nepatartina, kol nepasikonsultuosite su gydytoju. O antra, lieknėjant reikšmingas kompleksiškumas, todėl vien tokie preparatai tikrai nepadės numesti svorio, jei būsite fiziškai pasyvūs ir vartosite nesveiką, kaloringą maistą. Maža to, vartodami tokius preparatus savarankiškai galite prisidarytų bėdų.

Geriausiai svorį mažinti padės fizinis aktyvumas ir subalansuota mityba. Mitybos planą parengti gali tik gydytojas dietologas, atsižvelgdamas į tokius kriterijus kaip Jūsų lytis, amžius, svoris, fiziologija, ligos, sveikatos būklė ir kt.

Kaip jau minėjome, jei dietą sau nusistatysite patys, galite sulaukti visai nepageidaujamų rezultatų. Maža to, neretai laikantis dietos prioritetas teikiamas badavimui, daugelio produktų atsisakymui ir pan. Taip organizmas negauna reikiamų vitaminų, mineralų ir kitų svarbių medžiagų. Neretai žmogų kamuoja nuovargis, išsibalansuoja medžiagų apykaita. Tokiu atveju tikslinga sau padėti – kokybiškas ir natūralus maisto papildas Spirulina yra sukurtas specialiai tiem, kurie laikosi dietos. Spirulina padeda normalizuoti medžiagų apykaitą, didina organizmo gyvybingumą, atsparumą ligoms.

Spirulina maisto papildas pasižymi unikalia chemine sudėtimi, kuriai būdingas labai didelis baltymų, mineralinių medžiagų, vitaminų ir aminorūgščių kiekis. Todėl Jūsų organizmas bus aprūpintas svarbiausiomis medžiagomis, net jei negausite jų su maistu. Puiku tai, kad maisto papildas Spirulina, suteikiantis organizmui tai, ko jam reikia, nedidina svorio. Šis maisto papildas yra pripažintas daugelyje išsivysčiusių pasaulio šalių ir vartojamas tų, kurie laikosi dietos. Spirulina papildas traktuojamas kaip ekologiškai švarus produktas, sudėtyje turintis ir tų aminorūgščių, kurių pats žmogaus organizmas negali pagaminto, todėl privalo gauti su maistu. Laikantis dienos neretai tų svarbių aminorūgščių organizmas nebegauna, tad maisto papildo nauda sveikatai gerokai išauga.