IT ir Tech. Naujienos

Spausdintuvų kasetės: ką reikėtų žinoti

Jeigu Jums reikalingos naujos spausdintuvų kasetės, greičiausiai, teks šiek tiek pasidomėti, kaip ją išsirinkti ir sužinoti, kokios tiksliai kasetės Jums reikalingos. Lietuvoje veikiantys kasečių pardavėjai jau siūlo tokias prekes įsigyti ir internetu, kad pirkėjai galėtų apsipirkti patogiai ir išsirinkti sau tinkamas prekes greitai.

Kur ieškoti?

Jeigu reikalinga nauja spausdintuvo kasetė, greičiausiai, jos ieškosite internete. Lietuvoje vis daugiau verslo keliasi į internetinę erdvę tad čia galima rasti ir platų spausdintuvo kasečių pasirinkimą. Vienas populiariausių pardavėjų, savo klientams siūlančių itin platų kasečių pasirinkimą tiek privatiems pirkėjams, tiek biurams – tai https://manospausdintuvas.lt.

Čia pateikiamas labai platus kasečių pasirinkimas tiek rašaliniams, tiek lazeriniams spausdintuvams. Galite greitai išsirinkti kasetę, kuri Jums  reikalinga patrauklia kaina. Be to, parduotuvė savo pirkėjų laukia kiekvieną dieną. Prekes galima atsiimti pardavimo vietoje – Kauno prekybos centre SAVAS kiekvieną dieną nuo 10 iki 21 val. Taip pat ir švenčių dienomis.

Kokią pasirinkti?

Jeigu spausdintuvų kasetės ieškote pirmą kartą,  Jums gali kilti klausimų, kaip pasirinkti tokią, kuri reikalinga Jums ir kuri tiks Jūsų spausdintuvui. Tai galite sužinoti iš pradžių paskaitę savo spausdintuvo aprašymą ir išsiaiškinę, kokio tai tipo spausdintuvas. Kai jau žinosite, ar Jums reikalinga rašalinė, ar lazerinė kasetė, galimų pasirinkimų  sąrašas ženkliai sumažės. Išanalizavę pardavėjo siūlomas kasetes, nesunkiai atrasite tokią, kuri reikalinga Jums.

Beje, pastaruoju metu rinkoje siūlomos ne tik originalios kasetės, bet ir jų analogai. Dažniausiai tai kiek pigesnis pasirinkimas. Todėl kai kurie pirkėjai ieško būtent tokio pasirinkimo. Tačiau tiesa ta, kad originalios spausdintuvų kasetės garantuoja ir aukštą spausdinimo kokybę. Skirtingai nei analogai. Tai pigesnis pasirinkimas, tačiau rezultatas gali Jūsų nenudžiuginti. Be to, sunku nuspėti, ar dėl tokios kasetės nenukentės paties spausdintuvo veikimo mechanizmai. Juo labiau, kad naujos kasetės tikrai nėra labai brangi prekė. Priklausomai nuo kasetės tipo ji gali kainuoti nuo keliolikos iki keliasdešimties eurų. O tai nėra tokia didelė kaina, kai pagalvoji apie tai, kad tai užtikrina kokybišką spausdinimą ir gerą spausdintuvo veikimą.

Be to, rinkoje galima ne tik pirkti, bet ir pildyti spausdintuvų kasetes. Dažnai tokia paslauga naudojasi biurai. Tačiau svarbu žinoti, kad kokybiškai papildyti galima tik tinkamai išimtas ir transportuotas kasetes. Labai svarbu jų nepažeisti ir papildyti laiku. Tačiau papildymas – taip pat ribotas. Priklausomai nuo kasetės tipo, dažniausiai jas galima papildyti vos kelis kartus. Tuomet vėl reikia rinktis naują originalią kasetę.