sms internetu

SMS internetu: kodėl verta pasinaudoti teikiamomis paslaugomis

Rate this post

sms internetuLietuvos paslaugos koja kojon keliauja su moderniausiomis technologijomis. Šiuo metu vis daugiau kuriasi tokių, kurių pagrindinis tikslas yra padėti žmonėms sutaupyti kuo daugiau pinigėlių. Vienas iš procesų skatinantis žmones komunikuoti pigiai yra SMS internetu. Tai galimybė labai pigiai, kur kas pigiau nei siunčiant iš mobiliojo telefono į mobilųjį, persiųsti konkrečią informaciją. Šiuo metu Lietuvoje nėra labai daug firmų, kurios siūlo tokio pobūdžio informaciją. Yra vos keletas, o ir iš jų išsirinkti labiausiai jums tinkančią yra labai paprasta, nes dažniausiai įvertinama vienos žinutės kaina. Kai kurios firmos taip pat suteikia galimybę nemokamai išsiųsti tam tikrą žinučių kiekį. Tai tarsi pabandymas ir įsitikinimas, kad paslaugas jums bus reikalinga ir naudinga.

Kodėl verta pasinaudoti SMS internetu ir kokias paslaugas jie gali jums suteikti:

  • Kiekviena firma stengiasi užtikrinti geriausią kokybės ir kainos santykį, taip patvirtindama, kad jos siūlomos paslaugos Lietuvoje yra pačios geriausios. Patraukliausių pasiūlymų ieškokite virtualioje erdvėje.
  • Kaina, kurį skaičiuojama nuo vienos sms varijuoja priklausomai nuo to, kokius įkainius siūlo konkreti firma. Dažniausiai varijuojama nuo 3 iki 5 centrų už žinutę nepriklausomai nuo to, kiek jų užsisakysite ar į tokius operatorių tinklus reikės žinutes siųsti. Tai daug pigesnis pasirinkimas nei siuntinėti žinutes naudojantis mobiliuoju telefonu.
  • Verslininkai gali pamiršti rūpesčius, kuomet rankiniu būdu renka telefono numerius ir taip perduoda konkrečią informaciją savo klientams. Tokios galimybės, kaip SMS internetu, atveria kur kas platesnius kelius, kurie leidžia konkrečią informaciją labai greitai persiųsti dideliam skaičiui žmonių.
  • SMS internetu suteikia galimybę žinutėje nurodyti jums reikalingą informaciją. Ir ne tik faktus, apie konkrečias nuolaidas ar panašiai, tačiau tuo pačiu ir įmonės pavadinimą ir kontaktinius duomenis.
  • Daugelis firmų pateikia ir žinučių ataskaitą. Joje galite matyti, kiek žinučių buvo išsiųsta. Nurodykite tik aktyvius telefono numerių gavėjus, kadangi įmonės nesuteikia galimybės patikrinti, ar visi numeriai yra funkcionalūs.
  • Jums nereikės sumokėti jokių PVM ar kitų registracinių mokesčių. Net ir tokiu atveju, jei norite gauti sąskaitą, kurioje buvo pažymėta, kur išleista konkreti pinigų suma. Mokate tik už SMS žinutes. Pigu ir labai paprasta.

Šiuo metu dažniausiai ir komunikuojame būtent naudojantis virtualia erdve. Tai visiškai nestebina, kadangi SMS internetu yra kur kas greitesnis, pigesnis ir kokybiškesnis būdas pateikti konkrečią informaciją norimam žmogui. Išbandykite – nenusivilsite.