Kita

Skelbimų nuotraukos: ką būtina žinoti?

Daugelis internetinių svetainių sinemokami skelbimaiūlo nemokamų skelbimų talpinimo paslaugas, todėl vis daugiau žmonių ryžtasi užpildyti tinklalapyje pateiktą formą ir parduoti vieną ar kitą nebenaudojamą daiktą. Siekdami sudominti klientą, privalome pateikti išskirtinį pasiūlymą, todėl dažniausiai vartotojų dėmesį bandome patraukti ryškiomis fotografijomis. Deja, talpindami nuotraukas internete, neretai pamirštame svarbiausias taisykles.

Internete talpinami nemokami skelbimai privalo būti aiškūs, informatyvūs ir išsamūs – klientas apie siūlomą prekę turi sužinoti kiek įmanoma daugiau. Tiesa, pateikiama informacija piktnaudžiauti nederėtų – pernelyg ilgas pranešimas vartotoją ims varginti. Didžiausio klientų dėmesio sulauksite tuomet, jei drauge su tekstu pateiksite ir vaizdinę medžiagą. Peržiūrėję kelias nuotraukas, vartotojai susidarys įspūdį apie jūsų siūlomą prekę ir apsispręs, ar ši jiems reikalinga. Nepamirškite, kad talpinamos nuotraukos privalo būti ryškios ir aiškios. Blankus apšvietimas ir prieblanda nesužavės potencialaus kliento. Be to, nebandykite nuotraukomis meluoti – jei fotografijos neatspindės tikrosios siūlomos prekės būklės, klientas nujaus, kad kažką bandote slėpti ir greičiausiai su jumis nesusisieks. Taigi, jei parduodate suknelę, tačiau jos sijonas yra purvinas, suplyšęs ar kitaip praradęs pirminę savo išvaizdą, nebandykite to paslėpti. Patikėkite – melas labai greitai išaiškės ir jūs neturėsite iš to jokios naudos.

Daugelis svetainių leidžia talpinti tiek nuotraukų, kiek pageidaujate – ko daugiau fotografijų patalpinsite, tuo išsamesnę informaciją pateiksite klientui. Be to, tokie skelbimai sulaukia ypatingo klientų dėmesio. Tiesa, jūsų pateiktos fotografijos privalo būti skirtingos. Daugelis vartotojų daro didžiulę klaidą, atsiųsdami beveik identiškas nuotraukas – stebint tokias fotografijas, susidomėjimas greitai pradingsta. Nepamirškite, kad pagrindinei skelbimo nuotraukai privalote parinkti gražiausią fotografiją.

Skelbimui galite parinkti nuotrauką, kurioje matotės ir jūs pats, tačiau būkite atsargūs – internetinė erdvė labai plati, todėl asmeninių nuotraukų platinti nederėtų. Jokiu būdu netalpinkite nuotraukų, kuriose matosi kiti žmonės, jei negavote jų sutikimo, kadangi pažeisite jų teisę į privatumą. Netalpinkite nuotraukų, kurios nepriklauso jums. Jei perparduodate daiktą, kurį įsigijote iš kito asmens, netalpinkite jo pateiktų fotografijų (nebent minėtas asmuo su tuo sutinka). Be to, nederėtų talpinti ir su parduodama preke nesusijusių nuotraukų (pvz., parduodate automobilį, o talpinate saulėlydžio fotografiją), kadangi ne tik suklaidinsite klientą, bet ir priversite suabejoti skelbimo tikrumu.