Šilumos siurbliai oras-oras – tiems, kurie nori gyventi ekonomiškiau

Rate this post

Kadangi šiuo metu galima pasirinkti iš labai daug skirtingų namų apšildymo alternatyvų, suprantama, kad daugeliui žmonių kyla klausimas – kuri yra geriausia. Šiuolaikinis žmogus vertina kainą, ekologiškumo niuansus, nori, kad įranga nereikalautų priežiūros, tačiau puikiai ir sistemingai veiktų. Ar tokia egzistuoja? Taip, tai šilumos siurbliai oras-oras, kurie gali pakeisti Jūsų gyvenimą.

Šilumos siurbliai oras-oras internetu – galimybė gyventi šilčiau

Šilumos siurbliai oras-oras dažniausiai susideda iš vieno išorinio ir kelių vidinių dalių, kurios garantuoja, kad visas sistemos darbas bus nepertraukiamas, tad žmogus malonia namų šiluma galės džiaugtis kiekvieną dieną. Nors įranga montuojama gana greitai ir paprastai, tačiau geriausia darbus palikti profesionalams, kurie puikiai išmano visas smulkmenas ir gali efektyviai susitvarkyti su bet kokiais atsiradusiais nesklandumais. Vertinama ir tai, kad šilumos siurbliai gali būti montuojami namų savininkui labiausiai tinkamoje vietoje, tad kol vieni sistemą slepia kampuose, tuo tarpu kiti jai suteikia galimybę tapti svarbiausiu patalpos akcentu. Juk šiuo metu dizainų pasiūla tokia plati kaip ir įrangos charakteristikų.

Ar investicija atsiperka?

Kadangi šilumos siurbliai kainuoja kiek daugiau nei kito kuro katilai bei kito pobūdžio šildymo sistemos, natūralu, kad žmonėms kyla klausimas, ar tai yra gera investicija? Atsakyti į šį klausimą geriausiai gali tie, kurie jau ne vienerius metus naudojasi sistema ir džiaugiasi, kad ji padėjo ženkliai sumažinti išlaidas už šilumos energiją, žinoma, greta galima paminėti ir tai, jog sistema nereikalauja tokios ypatingos priežiūros, veikia savarankiškai, tad atsiperka ne tik finansine, tačiau ir patogumo prasme.

Kadangi vienas blokas, kuris montuojamas patalpos viduje, gali apšildyti vieną arba dvi patalpas – priklausomai nuo namų dydžio gali tekti įsigyti net kelis blokus. Visgi, dažniausiai pardavėjai siūlo nuolaidas perkant didesnius kiekius, galiausiai, atsiminkite, kad sistema perkama dešimtims metų, tad kartą įsigijus – ne tik galėsite taupyti savo pinigus, tačiau ir laiką. Galiausiai, visas pasaulis juda link tokių geoterminių namų apšildymo alternatyvų, tad anksčiau ar vėliau tai bus integruota ir Jūsų namuose.

Patogus ir paprastas valdymas – lankstumui

Nors šilumos siurbliai išpopuliarėjo todėl, kad jie yra ekonomiški bei ekologiški, tačiau greta šių privalumų naudojai dažniausiai džiaugiasi paprastu naudojimu. Tiksliau, beveik jo nebūvimu, kadangi sistema reaguodama į aplinkos temperatūrą taip pat koreguoja ir šilumą, kuri pateikiama namuose. Jeigu kieto kuro katilai reikalauja nuolatos priežiūros, tai šilumos siurbliai veikia patys.

Šiuolaikinės sistemos net suteikia galimybę reguliuoti tam tikras funkcijas nuotoliniu būdu. Naudokite savo išmanųjį telefoną temperatūros korekcijoms dar tada, kol nesate namuose. O grįžę galėsite mėgautis malonia šiluma, kuri bus tokio intensyvumo, kokio norisi: nuo malonios šilumos iki kaitros.