SEO paslaugos: mitai ir faktai

Rate this post

seo paslaugosŠiuo metu vienas iš efektyviausių egzistuojančių marketingo sričių yra SEO paslaugos. Kokybiškai atliktos, jos geba ne tik išlaikyti jau dabar turimus klientus, tačiau tuo pačiu ir pritraukti naujus, kurie pasiruošę apsipirkti kokybiškai sukurtoje internetinėje svetainėje arba užsisakyti jūsų siūlomas paslaugas. Žinoma, kaip ir visas populiarias paslaugas, taip ir šias yra apipynę labai daug netikslumų ir mitų, kuriuos racionaliai apgalvojus yra labai nesunku paneigti.

# 1 MITAS: paslaugos labai brangios.
Iš tiesų, SEO paslaugos yra pati pigiausia reklama, kuri suteikia tokio dydžio naudą. Juolab, optimizacija bus veiksmingą labai ilgą laiką. Na, o tiek vizualinė, tiek girdima reklama dažniausiai trunka vos kelis kartus. Kai kuriais atvejais, kada konkurencija internete su jūsų pasirinktais raktažodžiais ypač didelė, prireikia ir nuolatinės svetainės optimizacijos, tam kad išlaikyti pasiektas pozicijas paieškos rezultatų puslapiuose. Laimei, tokie atvejai Lietuvos rinkoje yra labai reti ir net jei tenka pritaikyti šį modelį, kaina paprastai neviršija 70 eurų.

# 2 MITAS: niekas nežinos, ar jis veiksminga.
Priešingai, SEO paslaugos bene vienintelis reklamos būdas suteikiantis galimybę sekti, kaip sekasi optimizavimas. Kuomet matoma, kad paspaudimų yra mažai – tokiu atveju stengiamasi surasti kitą išeitį, kuri gali garantuoti sprendimą. Reklamos efektyvumui yra sukurta daugybę puikių ir nemokamų instrumentų, pavyzdžiui, „Google Analytics“, kurie suteikia galimybę ne tik įvertinti pardavimus ir konversijas (vartotojų kiekį, kurie atliko norimus veiksmus, pirko, paskambino ar perskaitė straipsnį), bet ir gauti duomenų, kaip lankytojai elgiasi internetinėje svetainėje, kaip į jį pateko ir kaip juos paskatinti vėl sugrįžti.

# 3 MITAS: profesionalas garantuoja aukščiausią kokybę.
Geras SEO specialistas negali pasakyti, kiek tiksliai pakils jūsų svetainė paieškos sistemoje. Jis tik gali garantuoti, kad pozicija tikrai bus aukštesnė, tačiau norint, kad pardavimai būtų didesni reikia siūlyti ir labai patrauklų pasiūlymą, kad potencialūs klientai susidomėtų. Pradėjus darbus ir matant kiek svetainės pozicijos pagerėjo, galima daug tiksliau prognozuoti, koks bus galutinis rezultatas.

# 4 MITAS: SEO paslaugos atliekamos labai greitai.
Pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad jų rezultatas veikia labai ilgai. Tačiau link norimo rezultato keliaujama kiek lėčiau. Jeigu asmuo viską atliks labai greitai, tai reiškia, kad jis neįsigilino į smulkmenas, kurios gali garantuoti didesnę kokybę. Turėkite kantrybės ir teikiami rezultatais tikrai atsipirks. Paprastai visi SEO darbai atliekami per 2-6 mėnesius.

# 5 MITAS: SEO paslaugas gali atlikti bet kas.
Išties, šiuo metu galima rasti gana daug specialistų siūlančių šio pobūdžio paslaugas. Deja, didžioji dalis jų – labiau turi tik teorines žinias ir ne visada žino, kaip jas reikia pritaikyti praktiškai. Rezultatas – nekokybiškos paslaugos. Jau verčiau pasisamdykite geriausius specialistus garantuosiančius jums aukščiausio lygio rezultatą.

# 6 MITAS: niekas nebesinaudoja paieškos sistemomis.
Visiškai netikęs mitas, kadangi šiuo metu žmonės naudojasi tik paieškos sistemomis siekdami gauti visą reikalingą informaciją. Niekas nebevarto žurnalų, nebežiūri TV ir nebeklauso radijo, tačiau naudojasi internetu, kad galėtų gauti reikalingą informaciją. Juk ir jūs apie SEO paslaugas informacijos ieškojote būtent internete.

# 7 MITAS: SEO yra atgyvena.
Dar kurį laiką jis tikrai išliks pačiu populiariausiu būdų reklamuoti paslaugas, nepaisant to, kad „Google“ ir kitų paieškos sistemų vadovams tai aiškiai nepatinka. Tiesiog, kol neatsiras naujų efektyvių būdų, tol SEO bus pats geriausias sprendimas.