Laisvalaikis

Sėkmingo renginio planavimas

Sodybos nuoma

Nepaisant to ar planuojate surengti vestuvių šventę, gimtadienio vakarėlį ar organizuojate didelio masto koncertą – norint, kad viskas pavyktų nepriekaištingai, turite nepamiršti kelių svarbių aspektų.

  • Visuomet pagalvokite apie didesnį maisto ir gėrimų kiekį. Net jei iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad jūsų suplanuoto kiekio pakaks – geriau apsidrausti.
  • Turėkite bent vieną žmogų, kuriuo galite pasikliauti. Tai gali būti renginių organizatorius, kuris puikiai išmano visas subtilybes. Jei viskuo bandysite rūpintis savo rankomis, vargu ar galėsite tinkamai įgyvendinti kiekvieną užduotį.
  • Jei jums gelbės didžėjus, labai gerai apgalvokite vietą, kurioje bus didžėjaus pultas ir kokiu atstumu nuo garso aparatūros bus nutolę jūsų renginio dalyviai. Juk jūs nenorite, kad jūsų svečiai negalėtų susikalbėti, o jų klausą nuolat dirgintų pernelyg garsi muzika.
  • Gerai apsvarstykite renginio vietą ir svečių skaičių. Tai svarbu, jei norite, kad jūsų renginio dalyviai nejustų diskomforto ir galėtų lengvai bei nevaržomai judėti. Jei norite, kad jie jaustųsi patogiai ir jaukiai, galite pasinaudoti sodybos nuoma (Akmeninė Užeiga).
  • Taip pat nepamirškite atsižvelgti ir į būsimus orus. Nors orų prognozės ne visuomet pasiteisina, vis dėlto, tai gali turėti didelės įtakos jūsų renginiui – ypač tuomet, kai jį organizuojate po atviru dangumi.
  • Būtinai turėkite darbų sąrašą. Jei darbus suskirstysite pagal prioritetus, renginio organizavimas taps paprastesnis ir efektyvesnis. Nebeliks didžiulio sąmyšio ir pernelyg didelio streso, kuris kyla, jei pamirštame pasirūpinti viena ar kita užduotimi.
  • Turėkite visų prie jūsų renginio organizavimo prisidedančių žmonių kontaktus. Didžėjai, renginių organizatoriai, vedėjai, virtuvės šefai, padavėjai ir kt. – visi šie žmonės padeda sukurti profesionalų renginį, todėl turėtumėte labai gerai sustyguoti visus jų atliekamus darbus ir pasirūpinti betarpišku bendravimu.
  • Suplanuokite renginio biudžetą ir nenukrypkite nuo pagrindinio kurso. Puikiai suprantama, kad renginio organizavimo eigoje jums gali kilti pagunda investuoti į vieną ar kitą papildomą detalę, tačiau jei ji nėra būtina – kur kas geriau tokių išlaidų vengti ir visas turimas renginiui skirtas lėšas paskirstyti tinkamai.
  • Galiausiai, turite būti susitelkę, ramūs ir pasiryžę įveikti begalę įvairių užduočių. Apsišarvokite kantrybe ir kibkite į darbus.