Šarvo durys: privalumai

Rate this post

Geros lauko durys gali Jūsų gyvenimui suteikti kur kas daugiau komforto. Visiškai natūralu, kad šiais laikais žmonės linkę skirti didesnes investicijas, kad tik galiausiai galėtų džiaugtis geriausios kokybės šarvo durimis, kurios ne tik puikiai atrodo, tačiau taip pat ir ilgai tarnauja.

Kodėl minime būtent šarvo duris? Kadangi jos dažniausiai pristatomos kaip pačios tvirčiausios, gebančios apsiekti ilgiausią tarnavimo laiko tarpą, juolab, jos atrodo solidžiai. Daugelis klysta galvoja, kad metalinės durys yra sunkios ir negražioms tinkamos tik rūsiams. Tikrai ne. Jos labai mėgstamos tiek butuose, tiek nuosavuose namuose, galiausiai, mitas, kad jos yra labai brangios. Svarbiausia – skirti laiko paieškoms. Tokiu atveju pavyks rasti puikios kokybės, stilingas duris kiekvienam pagal jo poreikius.

  • Kaina

Iki šiol gajus mitas, kad šarvuotos duris yra labai brangios, tačiau tai nėra tiesa. Įvertinti kainoraščius galima paprasčiausiai peržiūrėjus internete pateikiamus pasiūlymus. Kadangi internete paprasčiau rasite ne tik Jums labiausiai tinkamas duris, tačiau taip pat ir akcijas – siūlome pasinaudoti galimybe ir sutaupyti. Žinoma, įvertinti ir tai, kad šarvuotos durys pasižymi daugeliu funkcijų, kurios netinka kitokio tipo durims, tad ir didesnė kaina dažniausiai atsiperka ir suprantama, kad verta jas pirkti.

  • Aukštas saugumo lygmuo

Šarvo durys yra bene pačios saugiausios durys, tad jeigu norite gyventi be baimės, kad vagys gali apsilankyti jūsų namuose – tokiu atveju būtinai rinkitės šarvo duris. Jos ne tik labai tvirtos, tačiau jose komponuojamos ir išskirtinės kokybės spynos, kurias atrakinti be rakto yra beveik neįmanoma. Kai galima gyventi saugiau – kodėl gi ne?

  • Ilgaamžis pasirinkimas

Šarvuotos lauko durys taip pat vertinamos ir dėl savo ilgaamžiškumo. Paprasčiausiai kartą jas įsigijus galėsite daugelį metų negalvoti apie durų keitimą. Paprasčiausiai, jeigu standartinės durys tarnauja iki dešimties metų, kai šarvo durys dažniausiai – keliasdešimt. Tokiu atveju ir kiek didesnė investicija labai greitai atsiperka, kadangi durys – ypač pigios.

  • Patikimos ir tvirtos durys

Galite nesibaiminti, kad tvirčiau trenkdami durimis – galite jas sugadinti. Taip tikrai nenutiks, kadangi durys yra gaminamos iš pačios geriausios kokybės medžiagų. Tai garantuoja ilgaamžiškumą, patvarumą bei pačią geriausią kokybę.

  • Puiki garso izoliacija

Metalinės durys vertinamos ir todėl, kad jos labai puikiai sulaiko garsą. Jos yra labai geras pasirinkimas tiems, kurie gyvena miestuose arba labai judriose vietose, gatvėse. Tokiu atveju sumažinti garsų patekimą į namus galima pasirinkus geras duris. Papildomai reikalingi ir tvirti langai. Tuomet gyvenimas namuose bus kur kas geresnis.

  • Puiki išvaizda

Ieškantiems tokių lauko durų, kurios puikiai atrodo – šarvo yra geriausias pasirinkimas. Jos labai įvairios, tad esame tikri, kad rasite tokias, kurios gražiausiai komponuojasi interjere bei eksterjere. Peržiūrėti galimybes patogiausia yra internetu, kadangi nesugaišite daug laiko ir tikslingai įvertinsite skirtingas galimybes.

  • Durys nereikalauja priežiūros

Galiausiai, didelis privalumas ir tai, kad tokio tipo durys beveik nereikalauja jokios priežiūros. Jos ne tik puikiai atrodo, tačiau ir metų eigoje beveik nekeičia savo išvaizdos. Paprasčiausiai valykite su drėgna šluoste, kai jos apsineša dulkėmis. Dažniausiai tik tiek ir tereikia, kad jos visada atrodytų puikiai.

Nors šarvuotos durys Šiauliuose labai dažna vadinamos bene geriausia alternatyva, tačiau siūlome nepamiršti, kad pasiūla – kur kas platesnė ir tuo pačiu kur kas įvairesnė. Štai todėl reikia nepamiršti  palyginti kuo daugiau variantų, kol galiausiai rasite tą, kuris ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų lūkesčius.