geles klaipedoje

Rengiate vakarėlį lauko terasoje? 6 tvarių dekoracijų idėjos

Rate this post

Planuojate surengti vakarėlį savo namų terasoje, bet nežinote, kaip šią dekoruoti ne tik efektingai, bet ir tvariai? Uždavinys nelengvas, tačiau puošni, gamtai draugiška puota šiandien – misija įmanoma! Švenčių dekoravimo specialistai dalinasi originaliais atradimais. Norime jums pristatyti 6 dekoracijas, kurias galėsite panaudoti ne vieną vakarą.

1) Natūralaus audinio girliandos

Specializuotose šventinių atributų parduotuvėse gausu įvairiausių girliandų – blizgių plastiko ir ryškių popierinių. Vis dėl to, nuotaikingai erdvę užpildančias vėliavėles galima pasigaminti ir patiems. Palaikant daugkartinio panaudojimo idėją, pravartu rinktis ne greitai peršlampantį popierių, o natūralų audinį.

Tam idealiai tiks net ir susiglamžęs dailus lino audinys, ekologiška medvilnė. Vietoje plastikinės jungiančios juostos naudokite tvirtą lino arba vilnos siūlą. Žinoma, šiandien, kai ekologijos tema tokia aktuali, galite nesunkiai rasti detalę internete, socialinių tinklų grupėse. Galiausiai – idėja pasidalinkite su savo siuvėja, galbūt jai kils minčių.

2) Lengvai perdirbami, ekologiški indai

Ar pastebėjote, kad ekologiški produktai, pavyzdžiui, indai – savaime sukuria visai kitokią atmosferą? Nors ir panaudojami kartą, jie yra perdirbami. Dažniausiai natūralus, minimalistinis dizainas atrodo stilingai, savotiškai prabangiai. Vienintelis patarimas – dairykitės sertifikuotų prekių, unikalaus jų pateikimo.

Norite, kad šventės metu būtų kuo mažiau sąnaudų? Panašu, kad atėjo laikas peržiūrėti namuose turimas gėrybes. Lauko fiestai tiks tiek močiutės dovanotos krištolo taurės, tiek klasikinės lėkštės.

3) Eklektiškos stalo dekoracijos

Kalbant apie skirtingų detalių derinimą, nebijokite eklektikos. Lauko zonoje būtent šis stilius leidžia drąsiau eksperimentuoti, sukurti neeilines kompozicijas. Ant stalo dėkite skirtingus įrankius ir stiklines, nevienodų dydžių vazas ir kontrastą kuriančias žvakides. Pasinaudokite eklektikos teikiama laisve.

Beje, turint omenyje tvarią puotą, būtent kontrastingų detalių apjungimas leidžia panaudoti tai, ką turite namuose. Prekybos centre nereikia ieškoti derančios staltiesės ar būtent vieno tipo taurių.

4) Gėlių kompozicijos

Tiesa, niekas taip gerai neperteikia šiek tiek bohemiškos atmosferos kaip išskirtinės gėlių kompozicijos. Drąsiai kombinuokite lauko žiedus ir ekscentriškas lelijas, sodrias rožes, ryškias tulpes. Eksterjero dizaineriai bohemišką stilių įvardina kaip vieną geriausių pasirinkimų terasos įrengimui. Gėlių žiedai po įsimintino vakaro galės papuošti namus.

Geriausia dalis ta, kad šiandien gėlės Klaipėdoje ar sostinėje pristatomos tiesiai į namus. Vienas klavišo paspaudimas ir kurjeris pristatys jūsų pasirinkimą tiesiai į namus. Dairotės patikimo paslaugos teikėjo? Platų asortimentą rasite čia: https://www.pasauliogeles.lt/geliu-pristatymas-klaipedoje.

5) Rankų darbo puošmenos

Rankų gamybos, natūralaus audinio girliandos tikrai ne vienintelė detalė, kurią įmanoma pasigaminti patiems. Paprasčiau viską įsigyti, bet juk tvarumo filosofija skatina pasižiūrėti į daugkartinį daiktų panaudojimą kitu žvilgsniu. Pavyzdžiui, šiek tiek pasistengus, nebenaudojamos paletės atstoja pakylą vazoms, o nuvalyti stikliniai vyno buteliai tampa neeilinėmis žvakidėmis.

6) Lokalus, šviežias maistas

Šiomis dienomis daug dėmesio sulaukia vietinė produkcija – nesvarbu, tai maistas ar meno kūriniai. Palaikomi šalies verslininkai ir kūrėjai tikrai turi ką pasiūlyti. Kokybiškas, ūkyje užaugintas maistas yra savotiška dekoracija. Ryškios daržovės, sodrių spalvų vaisiai – juk jie didelėje keramikinėje lėkštėje atrodo įspūdingai. Be abejonės, tai tik stiprėsianti tendencija. Ne be reikalo sakoma, jog grožis slypi paprastume.

Kas padeda pasirinkti šventinius atributus?

Pasirodo, pasirinkimų gausu, tad kyla klausimas – kaip atsirinkti jūsų svarbiai dienai tinkamus atributus? Švenčių dekoravimo ekspertai pataria atkreipti dėmesį į:

  • vakarėlio temą;

  • kuriamą nuotaiką;

  • terasos tipą (atvira, uždara);

  • terasos, lauko baldų stilių (natūralus, modernus, klasikinis);

  • supantį kraštovaizdį (industrinis, gamtos ir pan.).

Stenkitės maksimaliai išnaudoti ne tik turimus daiktus, bet ir aplinkos teikiamus privalumus. Taip susikurta atmosfera įgis dar daugiau harmonijos.

Nuo ko pradėti pasiruošimą? Pirmieji žingsniai – aplinkos apžvalga, turimų daiktų peržiūra, o tuomet patikimų paslaugų teikėjų bei dekoracijų gamintojų paieškos.