Rekuperacinės vėdinimo sistemos išlaidos, kaip jas paskaičiuoti?

Rate this post

Kiek kainuoja viso namo šilumos vėdinimo sistema? Šilumos rekuperacinės sistemos kaina kiekvienam pirkėjui ir programai yra skirtinga. Viso namo šilumos rekuperacijos sistemos yra pritaikytos kiekvienam individualiam pritaikymui ir yra pagrįstos namo dydžiu, kiek reikia ištraukimo ir tiekimo taškų ir paties šilumos rekuperacinio įrenginio reikalavimų. Visos sistemos kaina priklauso nuo: namų dydžio, ištraukimo ir tiekimo taškų kiekio, reikalingas ortakių kiekis, vienetas, kurio reikia. Pirmenybė teikiama vienetui – kai kurie įrenginiai gali būti tinkami to paties dydžio namams, tačiau gali turėti skirtingas savybes, todėl gali reikėti rinktis iš skirtingų gamintojų. Valdikliai ir priedai. Šilumos grąžinimo sistema su visais ortakiais gali kainuoti nuo 1000 eurų iki 150 m2 ploto namo. Žinoma, tai priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip jūsų namo dydis, drėgnų patalpų skaičius ir turimo buto dydis.

Investicijų grąža. Kadangi nuolat gaunamas susigrąžintas šiltas oras, sumažėja energijos sąnaudos ir pradinės investicijos gali būti grąžintos per 5 metus. Vėdinimo sistemos kainuoja centus, kad jos veiktų maždaug 10 val. per dieną. Aukščiausios kokybės sistemos už mažiausią įmanomą kainą. Be jokios abejonės, šilumos rekuperacijos sistema sutaupys jūsų sąskaitas už energiją. Buitiniame name esanti sistema gali atgauti iki 95% įprastai prarastos šilumos, todėl sutaupysite 25% sąskaitų už šildymą, lyginant su langų ir vonios ventiliatorių naudojimu.

Galvojant apie šilumos rekuperacijos sistemos pirkimą reikia nepamiršti vieno dalyko: per ateinančius kelerius metus energijos kaina tikrai padidės, todėl sistema, kuri sumažins jūsų išlaidas, tikrai bus naudinga. Nors viso namo šilumos rekuperacinės sistemos įsigijimas ir įrengimas gali pasirodyti brangus, tai verta. Tai verta investicija ne tik į išlaidas, bet ir į sveikatą, švarą ir jūsų namus geresne vieta gyventi.