Finansai

Refinansavimas – viskas, ką reikia žinoti

Dažnas žmogus anksčiau ar vėliau pasiima paskolą. Jos prireikia norint įsigyti butą, naują automobilį ar, pavyzdžiui, trokštant surengti vestuves, tačiau neturint tam pakankamai santaupų. Visgi, kartais nutinka ir taip, jog mūsų finansinė padėtis pasikeičia, tačiau vis tiek turime grąžinti tai, ką pasiskolinome. Tokiu atveju, mus gali išgelbėti refinansavimas – naujos paskolos paėmimas jau kitoje įmonėje tam, jog grąžintume senąją.

Tikriausiai skamba šiek tiek painiai, tačiau tai išties puikus būdas, išsprendžiantis nemažai sudėtingų situacijų. Pavyzdžiui, refinansavimas Jums naudingas ir tada, jeigu norite pagerinti turimos paskolos sąlygas arba atidėti mokėjimo terminą. Be to, net jeigu ir turite pakankamai pinigų, tačiau kiekvieną mėnesį vis sunkiau įvykdote turimus finansinius įsipareigojimus – ši paslauga Jums taip pat gali pagelbėti. Galbūt vis dar dvejojate – ar verta? Tuomet leiskite išvardinti perkreditavimo pliusus:

  • Mažesnės paskolos įmokos ir palūkanos.
  • Galite sujungti kelias turimas paskolas.
  • Yra galimybė gauti geresnes paskolos grąžinimo sąlygas.

Todėl, jeigu vis dar dvejojate, tačiau matote, jog bent vienas iš aukščiau išvardintų aspektų tinka būtent Jūsų situacijai – susisiekite su Jums patikusiais kredito davėjais ir tarkitės dėl paskolos perkreditavimo.

Taigi, jeigu pasiėmus paskolą, Jūsų gaunamos pajamos netikėtai sumažėja, o santaupų beveik nebeturite – neišsigąskite, šioje situacijoje Jums gali pagelbėti refinansavimas. Ši paslauga ne tik padės apjungti turimas paskolas, tačiau greičiausiai suteiks galimybę gauti mažesnes palūkanas, pervesti ne tokias dideles įmokas bei apskritai gauti geresnes paskolos grąžinimo sąlygas. Todėl, jeigu matote, kad nesugebėsite įgyvendinti jau turimų finansinių įsipareigojimų, nedvejokite ir kreipkitės į Jums patinkančius kredito davėjus bei susitarkite dėl refinansavimo, kuris suteiks galimybę išspręsti nemalonią susidariusią situaciją.