Finansai

Refinansavimas – šansas atgauti finansinę nepriklausomybę

Ne viskas gyvenime pavyksta iš pirmo karto, todėl būtų labai gerai visuomet turėti antrą galimybę ištaisyti padarytas klaidas. Paskolos nėra išimtis ir čia ją paėmusiems prireikia papildomos pagalbos. Paskolu refinansavimas tampa tuo antruoju šansu visiems, kuriuos slegia paimtų paskolų našta. Kokiais atvejais galima refinansuoti paskolą, o kokiais ne? Kuo naudingas refinansavimas ir kuomet jis gali tik pasunkinti esamą padėtį? Kur reikia kreiptis, norint sužinoti savo galimybes pasiskolinti ir taip padengti jau esamus įsipareigojimus? Ar yra būtinas užstatas, norint refinansuoti paimtas paskolas? Kiek jau paimtų paskolų galima refinansuoti?

Paskolu refinansavimas – geriausias vaistas

Pasiskolinti iš naujo galima, kai jūs ar jūsų paskola atitinka visas reikiamas sąlygas, o jų nėra tiek ir daug. Jeigu jūsų įsipareigojimai ir paimtos paskolos turi per dideles palūkanas, jas galima susimažinti. Skamba tiesiog neįtikėtinai, tačiau pinigų perskolinimas ir yra reikalingas būtent tokiu atveju. Paimto kredito refinansavimas taip pat įmanomas, kai jūs tiesiog norite pagerinti paskolų ar paskolos sąlygas. Kredito grąžinimo terminas bei kreditorius – aktualiausi paskolas refinansuoti norinčių žmonių argumentai. Jeigu jūsų netenkina terminas, per kurį privalote grąžinti pasiskolintus pinigus, paskolu refinansavimas ir vėl atskubės į pagalbą.

Antra paskola ne visuomet išgelbės situaciją

Nepaisant to, jog paskolos refinansavimui gavote teigiamą atsakymą, vertėtų neapsigauti ir dar kartą viską gerai patikrinti. O atkreipti dėmesį į kelis niuansus iš tiesų yra verta. Prieš pasirašydami paskolos refinansavimo sutartį išsiaiškinkite, ar po refinansavimo mėnesinė įmoka nepadidės. Kitu atveju paskolos našta taptų dar sunkesnė. Taip pat refinansavimo šiaudo griebtis nevertėtų visiems, turinties blogą kredito istoriją bei nemokantiems dabartinės paskolos palūkanų. Kai situacija bloga, ją bloginti tikrai nebus pats geriausias sprendimas, todėl kredito įstaigos jus pačius taip apsaugo nuo neapgalvoto ar spontaniško elgesio.

Refinansavimas paprastas, patogus ir šiuolaikiškas

Jeigu jums kyla klausimas, ar įmanomas paskolu refinansavimas internetu, tai atsakymas tikrai jus nudžiugins. Kaip ir kiekvienos paskolos ar greito kredito sutartis, taip pat ir refinansavimo sutartis gali būti pasirašyta nekeliant kojos iš namų. Tai itin patogu ir šiuolaikiška, o visi reikalingi dokumentai vėliau gali būti persiunčiami per kurjerį ar paštu.

Refinansavimo galimybių paieškas pradėkite taip pat internete, nes kiekviena savo gerbianti įmonė jau turi bent jau „Facebook“ paskyrą, kurioje galite rasti atsakymus, į visus jus dominančius klausimus. Dalis įmonių taip pat suteikia ir gyvo pokalbio funkciją, kuri prilygsta aptarnavimui konkrečios kredito įstaigos skyriuje.

Užstatas ne visuomet yra reikalingas

Norint refinansuoti paskolą ne visuomet yra būtinas laiduotojas ar užstatas. Paskolu refinansavimas be uzstato yra suteikiamas tuomet, kai jūsų kredito istorija yra nepriekaištinga, o jūsų turimos paskolos sąlygos yra kur kas blogesnės nei tos, kurias galite gauti pas naująją kreditorių. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, jog paskolu refinansavimas be uzstato nuo paskolu refinansavimo su uzstatu skiriasi tik tuo, jog antruoju atveju jūs užstatote savo turimą turtą. Jeigu įmanoma pasiskolinti be užstatymo, būtinai taip ir padarykite ir nereikės rizikuoti savo bei savo šeimos gerove. Jeigu pasiskolinti be užstato ar laiduotojo yra neįmanoma, jums į pagalba atskubės paskolų klubas. Kiti žmonės, kurie sutinka laiduoti už jus, gali plačiai atverti paskolos refinansavimo duris.

Paskolu refinansavimas yra puiki galimybė išvengti papildomų išlaidų bei palengvinti paskolų naštą. Nebijokite skolintis ar refinansuoti savo paskolas, bijokite mokėti didžiausias palūkanas bei kas mėnesį mokėti didžiausią įmoką.

Daugiau informacijos apie paskolų ir kreditų refinansavimą rasite https://www.altero.lt/lt/refinansavimas.