Rankų darbo vestuviniai žiedai

Rate this post

Kuo ypatingi juvelyro rankomis sukurti darbai? Vieni juos giria už originalumą, kiti – nerealią mintį bei jos išpildymą, o treti – naudojamas itin kokybiškas medžiagas. Ir visi šie žmonės yra teisūs. Būtent tokiomis savybės ir išsiskiria visi rankomis sukurti darbai. Nėra išimtis ir vestuviniai žiedai. Būsimi jaunavedžiai, norėdami savo rankas papuošti ypatingais žiedais, kreipiasi į juvelyrikos amatą išmanantį meistrą ir prašo sukurti jiems ypatingus papuošalus, kurie juos lydės visą likusį gyvenimą.

Itin didelis dėmesys iš juvelyrų pusės yra skiriamas kiekvienam individualiam vestuvinių žiedų užsakymui. Juk ši viena svarbiausių gyvenime švenčių mus ne tik įpareigoja, bet ir įprasmina tą nepakartojamą jausmą – meilę. Tad labai svarbu yra kiekviena vestuvių šventės detalė, o ypač vestuviniai žiedai. Jie Jus lydės dar ne vieną dešimtmetį, todėl turi būti pagaminti labai kruopščiai, atsakingai, su didele meile bei naudojant pačias kokybiškiausias medžiagas. Juk žiedai gali būti ne tik gaminami iš taurųjų metalų, bet juos dar galima papuošti ir brangakmeniais. Nereikia pamiršti, kad vestuviniai žiedai –  tai ne tik geltono aukso ant piršto maunami papuošalai. Jie gali būti taip pat pagaminti ir iš balto arba raudono aukso. Beje, yra galimybė juos ir graviruoti. Daugelis porų susižavi tokia galimybe, nes taip jie bus tikrai ypatingi ir skirti tik Jūsų porai. Galite gravituoti vardus, pavardes, datas ar tiesiog tam tikrus simbolius. Viskas yra įmanoma, tiesiog pasidalinkite savo mintimis ir norais su juvelyru, o jis pasistengs Jūsų idėjas įgyvendinti. Tokie, meistrų rankomis sukurti, vienetiniai kūriniai labai žavi savo išskirtinėmis detalėmis. Juos tikrai bus gera dėvėti kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro (aišku galėsite ir miegoti su vestuviniais žiedais, nes tikrai retas, kuris nusiima šį rankos papuošalą miegodamas).

Rinkdamiesi vestuvinius žiedus, sukurtus pagal individualų užsakymą, galėsite pasirinkti ne tik medžiagas bei papuošimus ar gravitavimą, bet taip pat ir pačio žiedo dizainą. Juk vieni nori masyvių papuošalų, o kitiems priimtinas minimalizmas. Į Jūsų pageidavimus tikrai bus atsižvelgta.