Programėlės, padedančios išmokti anglų kalbos

Rate this post

Egzistuoja labai daug įvairių anglų kalbos mokymosi programėlių. Tačiau, tarp tokios pasiūlos ganėtinai sudėtinga išsirinkti tinkamiausią. Būtent todėl, pateikiame geriausias anglų kalbos mokymosi programėles, kurias mokytojai ir studentai gali naudoti mokydamiesi anglų kalbos ir ugdydami anglų kalbos įgūdžius bet kur ir bet kada savo mobiliuosiuose įrenginiuose.

Mokyklos ir universitetai dažnai siūlo studentams šias anglų kalbos programėles tam, kad papildytų esamą mokymo programą. Programėlių užduotys gali būti skiriamos namų darbams arba papildomam savarankiškam mokymuisi. Šias kalbų mokymosi programėlių galima rasti Google Play Store arba App Store.

Jei esate pradedantysis, norintis laisvai kalbėti angliškai arba patobulinti savo kasdienius anglų kalbos įgūdžius, šios programėlės yra geriausias būdas, padėsiantis greitai išmokti anglų kalbą.

„Duolingo“

Cover art

(iOS, Android)

„Duolingo“ yra viena iš geriausių nemokamų anglų kalbos mokymosi programėlių, o taip pat ir viena populiariausių. Ji yra ypač naudinga tiems, kurie dar tik pradeda mokytis kalbą. Jau daugiau nei 200 milijonų vartotojų mokosi būtent per šią programėlę ir laiko tai tam tikra žaidimo forma.

„Duolingo“ pamokos yra sudarytos iš daugybės užsiėmimų, kurios pritaikomos prie vartotojų mokymosi stiliaus. Programėlės užduotys yra sudarytos žaidimo forma, kas padeda greitai išmokti anglų kalbą skiriant tam vos dvidešimt minučių per dieną. „Duolingo“ užduotys yra sukurtos taip, kad padėtų vartotojams efektyviai praplėsti savo kalbos žodyną. Per ją galite išmokti naujų žodžių, frazių ir gramatikos žaidimų tipo pamokose.

Dar vienas jos privalumas yra tas, kad kiekvienos dienos pabaigoje gaunate savo mokymosi pažangos ataskaitą. Tai papildomai motyvuoja ir skatina visas užduotis atlikti laiku ir neatidėti rytdienai to, kas gali būti padaryta šiandien.

Programėlėje dar galima pasirinkti „Duolingo Plus“ režimą. Jį įsigiję vartotojai visada gali išsaugoti pamokas tam, kad galėtų mokytis net neprisijungus prie interneto.

„Improve English: Word Games“

Improve English: Word Games

(iOS, Android)

Ši programėlė puikiai tinka tiems, kurie siekia patobulinti savo jau esamas anglų kalbos žinias. „Word Games“ lengvo sudėtingumo lygio trumpos pamokėlės padės pagerinti anglų kalbos įgūdžius. Tai viena geriausių anglų kalbos žodyno mokymosi programėlių, leidžiančių išmokti tų naujų žodžių, kurių dažniausiai prireikia realiame gyvenime.

Įdomūs žodžių žaidimai padės išmokti naujų žodžių, gramatikos, rašybos ir dažnai vartojamų frazių. Programa yra skirta tiems, kurie jau turi bazines anglų kalbos žinias ir siekia patobulinti savo žodyną, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo įgūdžius.

Platformoje vartotojui yra pateikiami žodžiai kortelėse, kurias apvertus galima pamatyti reikšmę ar apibrėžimą. Kiekvienoje atminties kortelėje taip pat yra atskiras skyrelis, kuriame yra galimybė pridėti savo užrašus. Kai besimokantysis jaučia, kad žodis yra išmoktas, jis gali pasirinkti „atlikta“ ir išimti jį iš savo mokymosi programos.

Svarbu paminėti tai, kad tokios mobiliosios programėlės padeda pasiekti tik bazinį kalbos lygį – norint tobulinti kalbos žinias, geriausia rinktis grupinius arba individualius AMES anglų kalbos kursus.