Namai bei Interjeras

Profesionalūs vonios valymo patarimai

Valymas

  1. Šalia vonios kambario laikykite nedidelį dulkių siurblį ir kiekvieną dieną greitai
  2. Išsiurbkite grindis ir kilimus.
  3. Po rytinio dušo naudokite nedidelį stiklo valytuvą, kad sumažintumėte vandens žymių atsiradimą ant dušo sienelių.
  4. Maloniam kvapui užtikrinti vonios kambaryje padėkite aromatinį džiovintų gėlių-vaisių mišinį ar žvakes.
  5. Paprastas nailoninis tinklelis virš dušo ar vonios latako padeda ženkliai sumažinti plaukų sankaupas.

Kaip išvalyti dušo galvutę?

ValymasViena svarbiausių vonios valymo klausimų – kaip užtikrinti, kad dušo galvutės vandens srovė išliktų stipri. Laimei, išvalyti dušo galvutę labai lengva, pasitelkiant šiuos profesionalius valymo paslaugos Vilniuje patarimus.
Tiesiog nuimkite dušo galvutę ir įmerkite ją į acto ir karšto vandens mišinį. Tai suminkštins kalcį ir kitas medžiagas, užkimšusias galvutės mechanizmą, ir leis Jums vėl mėgautis stiprios srovės jėga!

Vonios valymo planas

  • Valymo paslaugosKasdien: Po kiekvieno apsilankymo duše naudokite stiklo valytuvą, kad sumažintumėte vandens žymių atsiradimą ant dušo sienelių. Taip pat šalia vonios kambario laikykite nedidelį dulkių siurblį ir kiekvieną dieną greitai išsiurbkite
  • grindis.
  • Kas savaitę: Vieną kartą per savaitę šalia jau aukščiau paminėtų darbų kruopščiai išvalykite dušo kabiną/vonią, klozetą ir kitus paviršius. Taip pat kiekvieną savaitę išplaukite grindis.
  • Kas mėnesį: Vieną kartą per mėnesį sutvarkykite visas savo vonios kambario spinteles. Tai padės palaikyti tinkamą tvarką.
  • Kasmet: Reguliariai tvarkant vonios kambarį, generalinio kasmetinio valymo neturėtų prireikti. Tarp retai valomų daiktų verta paminėti žaliuzes ir plastikinę dušo užuolaidą. Žaliuzes kasmet vertėtų nuplauti universalia valymo priemonėje, o dušo užuolaidą išskalauti šaltu vandeniu.

Tai tik keletas patarimų, padedančių palaikyti vonios kambario švarą. Ilgi darbo profesionalaus valymo srityje metai mus daug ko išmokė, todėl žinome, kadgeriausias būdas užtikrinti tinkamą vonios kambario švarą ir tvarką – tai reguliariai jį valyti. Esame įsitikinę, kad esate labai užimti, todėl kreipkitės į „Namų Guru“ jau šiandien!