Profesionalios perkraustymo paslaugos

Rate this post

Mes suprantame, kad kraustymasis yra svarbus gyvenimo etapas, todėl teikiame profesionalias bei sklandžiai atliekamas perkraustymo paslaugas. UAB „Parnasas“ darbuotojai pasirūpins Jūsų perkraustymu į naujus namus ar naują darbo vietą. Užtikriname profesionalų, kokybišką ir greitą perkraustymą.

Teikiame perkraustymo paslaugas visoje Lietuvoje

Mūsų įmonės paslaugomis žmonės naudojasi visoje Lietuvoje. Klientai į mus kreipiasi ir mums patiki daiktų pervežimą į sodybą, butą, namą, biurą, parduotuvę ar kitą norimą vietą. Turime platų krovininių automobilių pasirinkimą, todėl pervešime įvairių dydžių ir tipų daiktus ar baldus. Galime atlikti perkraustymą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose.

Perkraustymo paslaugos Europoje

Teikiame perkraustymo paslaugas, norintiems perkraustyti namus ar biurą į kitą Europos šalį. Suprantame, kad kraustymasis iš vienos šalies į kitą yra ne tik svarbus, bet ir daug rūpesčių bei kantrybės reikalaujantis procesas, todėl mūsų darbuotojai pasirūpins Jūsų tarptautiniu perkraustymu nuo A iki Z.  UAB „Parnasas“ teikia perkraustymo paslaugas visose Europos šalyse.

Kokybiškos bei saugios perkraustymo paslaugos

Mūsų komandoje dirba ilgametę patirtį perkraustymo darbuose turintys specialistai, todėl galite būti ramūs: jūsų daiktai galutinį tašką pasieks saugiai. Pakuojame daiktus į specialias, kraustymuisi skirtas medžiagas, todėl transportuojami daiktai nesusigadina: neapsibraižo, nesudūžta.

Rūpinamės ne tik daiktų pervežimu

Mūsų specialistai gali pasirūpinti Jūsų namų ar biuro perkraustymu nuo A iki Z. Visų pirma, atvykę supakuosime daiktus ir baldus į specialiai perkraustymui naudojamas medžiagas. Mes turime platų pakavimo medžiagų pasirinkimą, todėl tinkamai bei profesionaliai supakuosime kiekvieną Jūsų namuose, sodyboje ar biure esantį daiktą. Taip Jūsų daiktus ir baldus paruošime saugiam bei sklandžiam transportavimui. Sunkesnes konstrukcijas išardysime, o nuvežus į reikiamą vietą – kruopščiai surinksime atgal. Daiktus ar baldus ne tik išardysime, supakuosime, bet ir nunešime ir kompaktiškai sukrausime į transporto priemonę.

Profesionali komanda

Mūsų įmonės darbuotojai visada yra pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus: tiek telefonu, tiek internetu, tiek gyvai, perkraustymo metu. Jeigu kyla klausimų ar abejonių, visos Lietuvos teritorijoje galime nemokamai pakonsultuoti ar apžiūrėti objektą ir įvertinti, kiek kainuos ir kiek laiko užtruks perkraustymas. Mūsų komanda bus Jūsų palydovai viso perkraustymo metu ir užtikrins sklandų bei greitą perkraustymą.