prekes vaikams
Laisvalaikis

Prekės vaikams, arba ko mes ieškome parduotuvėse ?

Prekės vaikams lentynose.

Ar kada nors susimąstėte, ką mes randame ir ko ieškome prekių parduotuvėse, kai ieškome prekių mūsų vaikams? Man niekada net nekilo tokių genialių minčių, kol vieną kartą mano gera pažįstama man neuždavė tokio vat paprasto klausimo ir ką Jūs manote, aš iš tiesų pasimečiau, ir tiesiog neturėjau ką atsakyti į tokį pareiškimą. Gal Jums ir juokingai skamba, daugelis tiesiog atsakytų, kad ieško ir randa žaislus, ir jie būtų visiškai tikslūs, bet šiuo konkrečiu atveju, aš buvau užklaustas visai ne to. Klausimo esmė slypėjo tame, ką slepia prekės vaikams bendrąja prasme.

Kai ieškome prekių mūsų vaikams, vis dar didžiąja dalimi mes pasikliauname savo nuožiūra, tai yra, ką mes patys mėgome, kas mums patiems patiko tame amžiuje, kas galėtų patikti mūsų vaikams ir kokios prekės vaikams tiktų kiekvienu konkrečiu atveju. Mes užsukame į žaislų parduotuvę, prabėgomis ar bent jau apsimesdami, kad detaliai analizuojama daiktų medžiagų sudėtį, apžvelgiame žaislus, ir išrenkame kokį tai stebuklą mūsų vaikams.

prekes vaikams

Prekės vaikams internete.

Kaip bebūtų, bet šiais laikais mes ypač skubame gyventi, turime marias veiklų ir pareigų, kas labai apriboja mūsų dienos laiką, o jeigu dar pridėsime miestų urbanizaciją ir atstumai, kuriuos mums tenka įveikti, norint pasiekti vieną ar kitą tašką A ar B, tai norom nenorom, mes tiesiog atsisukame į interneto platybes, ir kaip ir kiekvieną prekę, taip ir prekes vaikams mes perkame internetu. Ar tai gerai, ar blogai, spręsti kiekvienam individualiai, bet, grįžtant prie klausimu, kurį man uždavė, tai atsakymas šiuo atveju būtų labai jau dviprasmiškas. Jeigu prekes vaikams parduotuvėje mes pirkome pasikliaudami savo nuožiūra, lytėjimo pojūčiais, tai dabar, prekes vaikams perkame internete, kur tiesiog nėra galimybės daiktą paliesti, pauostyti, pamaigyti. Mes tiesiog gauname saują prekės aprašymą, kainą, pristatymo sąlygas, ir paveikslėlį, kuris beje, daugeliu atvejų gali kardinaliai skirtis nuo produkto, kurį mes įsigyjame, tik tai dažniausiai yra pažymėta mažytėmis raidelėmis puslapio apačioje.

Prekės vaikams, ir pavojai, apie kuriuos mes net nesusimąstome.

Jau minėjau Jums, kad prekės mūsų vaikams dažnu atveju gali švelniai tariant neatitikti specifikacijos, ar gamintojo apibrėžimų, bet ar kada susimąstėte, kad jeigu prekes perkate neįsigilinę į gamintojo reputaciją, gamintojo naudojamas technologijas, mes galime mūsų vaikams nupirkti ne dovaną, kuri kelia džiaugsmą, bet mirtiną ginklą, ar nuodą, kuris palengva, bet užtikrintai nuves mūsų vaikus, ir žinoma mus, į artimiausią ligoninę.  Ypač svarbu, kad prekės vaikams būtų saugios mūsų vaikams, kad atitiktų visus Europos sąjungos ir mūsų šalies standartus, kad žaislai būtų jei jau ne ekologiški, kas kiekvieno suaugusio pasirinkimas, tai jau tikrai turi būti ne toksiški.

prekes vaikams

Visa tai, yra tokie nematomi, bet realūs pavojai,  į kuriuos mes net nežinodami stumiame savo vaikus, ir nereikia apsimetinėti, kad mums to nenutiks. Visi esame žmonės, visi darome klaidas, tiesiog reikia stengtis, kad tai, ką mes dovanojame mūsų vaikams, būtų dovana, o ne nuodas ar būdas susižeisti.