Kita

Prabangios biuro kėdės – ne vadovams, tačiau lyderiams!

brangios biuro kedesXXI amžius mums ne tik padovanojo labai daug inovatyvių prietaisų, tačiau taip pat ir pakeitė žmones, kurie suprato, kaip svarbu būti visuomenės dalimi. Šiais laikais vadovas yra niekas. Jis dažniausiai nesugeba valdyti komandos. Jeigu jis nemoka vadovauti – komanda juo neseka. Vien todėl vis dažniau akcentuojamas žodis lyderis, kuris apibūdina žmogų siekiantį iš mažiau gauti daugiau. Juolab, jis to siekia ne kitų sąskaitą, tačiau tikrai nuoširdžiai skatindamas savo darbuotojus dirbti. Prabangios biuro kėdės – tai ne tik baldas. Tai gebėjimas parodyti, kad jūs esate lyderis, vieningai su savo komanda siekiantis bendro rezultato. Klausimas, kur yra ryšis tarp kėdės pasirinkimo ir teigiamų lyderio savybių.

Aš toks pat kaip visi, tačiau esu vadovas

Tinkamai pasirinkta biuro kėdė gali kalbėti. Kadangi darbuotojai anksčiau arba vėliau užeina pas savo direktorių – jie mato, kokioje jis aplinkoje dirba. Prabangios biuro kėdės parodo, kad direktorius yra aukščiau savo darbuotojų. Tai visiškai natūralu. Toks rodymas yra teisingas ir tikrai reikalingas, kadangi visiškas santykių lygumas tarp viršininko ir darbininkų paprasčiausiai nėra galimas. Būtina parodyti, kad vienas yra aukštesnis už kitą. Žinoma, tuo pačiu labai svarbu išlaikyti žmogiškuosius santykius, kurie gali padėti sukurti bendradarbiavimo ryšį.

Kaip pasirinkti biuro kėdę?

Prabangios biuro kėdės pasirinkimas gali būti sudėtingas darbas. Ypač, jeigu asmuo pats nežino, ko jis nori. Arba priešingai, jeigu jis per daug konkrečiai žino ir jam niekaip nepavyksta atrasti tai, ko reikia. Siekdami palengvinti paieškas nurodome gaires, kurios gali padėti atrasti pačią geriausią biuro kėdę.

  • Pradėkime nuo to, kad kėdės gali būti skirtingo stiliaus. Kaip matote, šiuo metu minime prabangias kėdes, kurios dažniausiai pasirenkamos lyderių siekiančių geriausių rezultatų darbo vietoje.

  • Žinoma, būtina įvertinti ir medžiagą iš kurios kėdė yra pagaminta. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad biuro kėdės būna medinės. Paprasčiausiai medis jau ilgus metus pristatomas kaip ypač tvirtas ir kokybiškas pasirinkimas. Taip pat medienos ištekliai Lietuvoje gana platūs, taigi pavyks nesunkiai atrasti labai platų pasirinkimą.

  • Žinoma, įvertinkime ir pačios kėdės parametrus. Patogiausia, kai biuro kėdė reguliuojasi tiek savo aukščiu, tiek pločiu. Tuomet žmogus pagal norimą poziciją konkrečiu metu gali pasirinkti jam tinkamą sėdėjimą. Šiuo metu ypač populiarios ergonomiškos biuro kėdės, kurios padeda maksimaliai pasiekti kur kas geresnių darbo rezultatų.

  • Biuro kėdės pasirinkimas įvertinamas ir nusprendus, kokios spalvos baldas Jums yra reikalingas. Dažniausiai pasirenkamos tamsesnių spalvų, kadangi šios įvardijamos kaip prabangesnės. Visgi, nepamirškite, kad kėdės turi derėti prie kitų smulkmenų ir tuo pačiu būtina įvertinti, kokia spalva paprasčiausiai Jums yra patrauklesnė.

Geras vadovas yra tas, kuris nuolatos stengiasi paskatinti savo darbuotojus dirbti geriau, kad būtų galima pasiekti efektyvesnių rezultatų. Net ir paprasčiausias baldas gali nulemti įtaigos metą. Juolab, patogioje kėdėje sėdintis asmuo pats jausis kur kas geriau ir labiau savimi pasitikės. Toks pasitikėjimas neabejotinai padeda pasiekti ir maksimalių rezultatų.