populiarios keliones

Populiariausios vasaros kelionės

Rate this post

populiarios kelionesVasara daugumai iš mūsų asocijuojasi ne tik su šiltu oru ir ilgomis dienomis, bet ir su atostogomis. Jei tik yra pent savaitė laisvo laiko, dažnas tautietis bando bent trumpam ištrūkti kur nors pailsėti. Apie tradicinius Lietuviškus kurortus kaip, kad Palanga, Druskininkai ir panašiai, šiandien nekalbėsime, o pabandysime apžvelgti 3 populiariausias europos kryptis.

Ispanija

Šiltoji ir azartiška ispanija dažnam lietuviui jau yra puikiai pažįstama. Sporto mėgėjai mielai keliauja į Barseloną. Čia įsikūres garsusis futbola klubas „Barseloną”, kuris net keletą kartų yra laimėjas Čempionų lygą. Barselonoje vis dar tebestatoma katedra „Sagrada de familia” traukia architektūros mylėtojus bei piligrimus. Na, o tie kas pirmenybę teikią pasyvesniam poilsui keliauja į prie Afrikos krantų įsikūrusias salas – Kanarus. Čia yra mums puikiai žinomos Tenerifė, Gran kanarija ir kitos, pramogomis turistus viliojančios salos. Be visa ko, Ispanai garsėjai ir kaip puikūs užkandžių specialistai.

Prancūzija

Mados ir meilės šalis. Čia prie Eifelio bokšto, meilės mieste trokšta apsilankyti kiekviena įsimylėjalių porelė. Meno mylėtojai gali grožėtis nuostabiai muziejais, tokiais kaip legendinis Luvras. Būtent šiame muziejuje yra eksponuojama vienas iš žinomiausių visų laikų paveikslų – Mona Liza. Net ir karščiausią dieną muziejuose neprakaituosite, nes čia veikia puiki kondencionavimo ir oro vėdinimo sistema. Būnant Paryžiuje privalu ir pasivaikščioti po Eliziejaus laukus, kur finišuoja garsiosios „Tour de France” dviračių lenktynės.

Graikija

Antikinio pasaulio palikimas aprašytas tūkstančiuose epų ir padavimų, traukte traukia turistus iš viso pasaulio. Į Graikiją keliaują ne tik istorijos mylėtojai, bet ir atsipalaiduoti trokštantys turistai. Pasideginti saulėje ar pagulėti paplūdimyje, kur tave aptarnaus čia pat įsikūrusio baro darbuotojai, daugumai atrodo, kaip idelių atostogų planas.

Graikijoje galima ir išmokti nardyti. Kvalifikuoti specialistai čia net iš nepatyrusių turistų lengvai padaro užkietėjusius narus. Neretai atsitinka taip, kad per atostogas pirmą kartą panire po vandenių, žmonės šiuo hobiu užsikrėčia išties ilgam laikui, o kartais ir visam gyvenimui.

Pasirinkite savo atostogų kryptį ir praleiskite neužmirštamas vasaros akimirkas. Tiesa primename, kad švęsti reikia atsakingai.