Namai bei Interjeras

Plastikiniai langai: ilgaamžiškumas ir ekologinė nauda

plastikiniai langaiVis dažniau kalbama apie plastikinių langų privalumus, t. y. apie jų ilgaamžiškumą, patvarumą, patrauklų dizainą ir ekologinę naudą. Mums siūlomi plastikiniai langai žavi savo spalvingumu ir išskirtinėmis dizaino galimybėmis, todėl jie nesunkiai atitiks bet kokią interjero (ar eksterjero) viziją. Žinoma, turbūt visi esame girdėję ir apie tariamus šių langų minusus, t. y. nesandarumą ar neatsparumą mechaniniam poveikiui. Neklausykite piktų kalbų ir išlikite ramūs – jei pirksite patikimų gamintojų langus, o visus montavimo darbus patikėsite profesionalams, plastikiniais langais džiaugsitės kelis dešimtmečius (tinkamai prižiūrimi langai gali tarnauti ilgiau kaip 30 metų).

Visuomenėje sklando klaidinga nuomone, kad langai Vilniuje ar Kaune kainuoja daugiau nei mažesniuose Lietuvos miestuose, tačiau tai nėra tiesa. Iš tiesų didmiestyje parduodamiems langams dažniausiai taikomos įvairios akcijos, todėl klientui suteikiama galimybė rinktis iš pačių geriausių pasiūlymų. Žinoma, pirkdami langus, privalote išlikti racionalūs ir objektyvūs. Plastikiniai langai yra ilgalaikė investicija, todėl prieš įsigydami konkretų gaminį, nebijokite palyginti jo su kitų įmonių siūlomais produktais. Neleiskite pardavėjui jūsų sužavėti – rinkitės langus, atsižvelgdami į jų kokybę. Be to, būtinai pasiteiraukite, koks yra vienų ar kitų langų šilumos perdavimo koeficientas ir kokia suma (ar procentu) turėtų sumažėti jūsų šildymo sąskaitos ateityje. Plastikinių langų šiluminės savybės priklauso ne tik nuo rėmo pločio, bet ir kamerinės langų struktūros bei specialių plastikiniams langams naudojamų užpildų.

Jei jums svarbus namų saugumus, būtinai pasakykite tai pardavėjui ir jis jums pasiūlys langus su specialiais apkaustais, kurie neleis laužtuvu iškelti langų varčią fiksuojančių detalių. Įsigiję tokius langus galėsite ramiai išvykti atostogauti ir būti ramūs, kad į jūsų namus nebus įsilaužta. Be to, turėtumėte atsikratyti klaidingos nuomonės, tvirtinančios, kad plastikiniai langai pavojingi mūsų sveikatai. Iš tiesų visos medžiagos, kurios naudojamos langų gamybai, yra griežtai prižiūrimos ir tikrinamos atsakingų institucijų, todėl jus tikrai nekvėpuosite kenksmingomis dulkėmis ar kitais cheminiais junginiais – juk plastikiniai langai montuojami ne tik daugiabučiuose, bet ir ligoninėse, vaikų namuose, mokyklose ir kitose viešosiose įstaigose, kurioms keliami itin griežti saugumo reikalavimai. Be to, šiandien parduodami plastikiniai langai yra ekologiški, t. y. jie gali būti perdirbami ir paruošti antriniam naudojimui.