Kita Namai bei Interjeras

Planuojate įsirengti nuotekų sistemą? Susipažinkite su reikalavimais

nuoteku sistemaJeigu neturite galimybės prisijungti prie centralizuotų buitinių nuotekų valymo įrenginių – būtina pačiam pasirūpinti, kad kartą panaudotas vanduo būtų tinkamai išvalytas. Kartą panaudotas vanduo gali būti funkcionalus ir antrą kartą. Tokiu atveju jis turi būti kaupiamas specialiuose rezervuaruose.

Nusprendus, kad kokybiški buitinių nuotekų valymo įrenginiai Jums reikalingi – rekomenduojame pasikonsultuoti su šios srities specialistais. Kadangi kiekvienas atvejis yra labai individualus – konsultacija padės apsispręsti dėl pasirinkimo.

Įrenginių pasiūla ir geriausias pasirinkimas

Visi nuotekų valymo įrenginiai privalo turėti specialias CE saugumo licenzijas. Jeigu perkant įrenginius negavote licenzijos – privalote jos reikalauti arba būtinai atsisakyti prekės, kadangi ji gali būti parduodama nelegaliai. Kartais netikri pardavėjai taip pelnosi, tačiau galiausiai kaltas lieka pirkėjas, kadangi jis įmontuoja netinkamą įrangą į žemę. Juolab, sertifikuoti gaminiai dažniausiai turi ir garantiją, kuri tarnauja ilgą laiką. Nors kokybiški buitinių nuotekų valymo įrenginiai yra beveik negendantys – iškilus problemoms jos gali būti sutvarkytos visiškai nemokamai. Juolab, garantija dažniausiai siekia net 10 metų laiko tarpą, tad ilgai galėsite jaustis apsaugotas.

Kokybiški buitinių nuotekų valymo įrenginiai puikiai tinka bet kurioje Lietuvos vietoje. Jeigu pradėtumėte skaityti įvairiausius forumus – atrastumėte labai daug mitų, kuriais žmonės tiki. Pavyzdžiui, kai kurie galvoja, kad kai žemė yra labai žemos temperatūros – įrenginiai veikia labai prastai. Tai nėra tiesa, kadangi vandens valymo įrenginiai sėkmingai valo buitinį vandenį net ir tuomet, kai laike yra -25. Taigi, Lietuvoje beveik kiaurus metus. Įrenginiai sėkmingai veikia bet kokiomis oro sąlygomis, tad netikėkite mitais ir pasitarkite su profesionalais.

Visi sertifikuoti gaminiai yra patikrinti specialiose labaratorijose. Taip garantuojama, kad įranga veiks kokybiškai ir patenkins Jūsų poreikius.

Valymo įrenginių funkcionalumas

Kokybiški buitinių nuotekų valymo įrenginiai puikiai išvalo vandenį. Būtent taip, kad jis būtų panaudojamas antrą kartą. Todėl labai svarbu pirkti sertifikuotus gaminius. Taip būsite tikras, kad standartai bus atitinkami. Verta paminėti, kad geri valymo įrenginiai turi kelias funkcijas ir labai sėkmingai perdirba ne tik virtuvės, tačiau ir tualeto vandenį. Tai ypač svarbu. Žinoma, rekomenduojame atsargiai mesti servetėles į tualetą, kadangi jos yra labai sunkiai perdirbamos, tačiau kai kurie įrenginiai yra tokie kokybiški, kad gali išvalyti vandenį net ir tokiu atveju, kai jis yra su tokio dydžio svetimkūniais.

Labai didelis pliusas ir tai, kad geri vandens valymo įrenginiai nereikalauja daug priežiūros. Vos tik iškilo kokios nor problemos – rekomenduojame kreiptis į garantinį suteikiančią įmonę, kuri pasiruošusi nemokamai išspręsti iškilusią problemą. Žinoma, reikėtų nepamiršti pakeisti filtrų. Tai daryti rekomenduojama kartą per metus, kai kurioms įmonėms dar rečiau.

Nepaisant to, kad įranga beveik nereikalauja jokios priežiūros – šiek tiek jos skirti reikia. Tokiu atveju būsite tikras, kad ji veiks tvarkingai ir vanduo bus išvalytas taip, kad jį sėkmingai galėsite panaudoti antrą kartą. Tiesa, dar kartą paminėsime, kad labai svarbu montavimo darbus palikti specialistams. Tokiu atveju jie sumontuos tinkamai ir Jums nekils jokių problemų susijusių su įrangos funkcionalumu.