Namai bei Interjeras

Pirtys – tai ideali pramoga ir žiemą, ir vasarą

pirtisPirtys lietuvių mėgiamos jau nuo seno. Jomis mėgavosi mūsų seneliai, jų tėvai ir taip tradicijos keliauja iki šių dienų. Net ir dažnas mieste gyvenantis lietuvis labai mielai savaitgaliams renkasi kaimo sodybą, kurioje yra pirtis, keliauja pas draugus ar senelius į kaimą, kur būtų galima pasimėgauti pirtelės malonumais. Taigi šis, palyginus nedidelis, pastatėlis taip ir išliko neatsiejama lietuvių gyvenimo dalis. Kokybiški medžio gaminiai vertinami ir jų paklausa kasmet auga. Lietuviai puikiai žino, kas yra tikrai geros pirtys ir kaip jomis mėgautis. O tai daryti galima visais metų laikais.

Žiemą visada smagu sėdėti pirtelėje ir mėgautis šiluma, kai lauke spaudžia šaltukas, už lango kalnai sniego arba pučia žvarbus vėjas. Poilsis, atgaiva kūnui ir sielai, šiluma apgaubtoje aplinkoje – garantuoti. Dažnai pirtys yra įrengiamos šalia vandens telkinių, todėl grūdinimąsi propaguojantys mielai šoka į eketę ir taip trumpam atsivėsina. Nesate šio malonumo išmėginę? Tuomet būtinai pasinaudokite proga ir dar šią žiemą pamėginkite ir pagaliau sužinokite, ką reiškia po pirties įšokti į eketę ar lysti į labai šaltą prūdo vandenį.

Vasaros metu žmogui taip pat malonu „išsiperti“ pirtyje. Žmogus savo kūno švara rūpinasi nuo seno, todėl prieš kelis dešimtmečius tik čia galėdavo prisėsti po darbų. Šiuolaikinis žmogus gali ne tik tiesiogine prasme nusiprausti, bet ir pajusti tikrą malonumą. Yra atsiradę daug skirtingų rūšių pirčių, kurios skiriasi savo drėgnumu, kaitra bei poveikiu organizmui. Reikia taip pat paminėti, kad pirties malonumais gali lepintis visi: ir vyrai, ir moterys; ir jauni, ir vyresnio amžiaus žmonės.

Dabar žmonėms jau net nėra būtinybės patiems užsiimti statybos darbais, nes kokybišką pirtį gali pristatyti ir sumontuoti patyrę meistrai. Dažniausiai tokį rinkinį sudaro pirties sienos, grindys, langai, durys, stogo konstrukcija ir medinės stoglentės. Viskas greitai ir patikimai sumontuojama meistrų, Jums tik įteikiami raktai ir jau artimiausią savaitgalį, nesvarbu, ar tai būtų vasara, ar žiema, galite mėgautis kaitra savo nuosavoje pirtyje. Nereikės prašytis į svečius pas giminaičius ar draugus, nebereikės ir mokėti brangios nuomos ar bilieto į pirčių kompleksą. Pirtys – tai ilgalaikė ir patikima investicija, kuria galėsite mėgautis ilgus metus.