pigus skrydziai

Pigus skrydziai į visą pasaulį: kur galima pigiai nukeliauti?

Rate this post

Pigus skrydziai yra vis dažniau vartojamas terminas, kuris neretai sudomina žmones. Taip yra todėl, kad tiek ir Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje atsirado nemažai naujų aviakompanijų, kurios konkuruoja tarpusavyje ir gali pasiūlyti iš tiesų puikias kainas savo klientams.

Pigus skrydziai dabar tapo įprastu dalyku kalbant ne tik apie didžiuosius Europos miestus, pavyzdžiui, Londoną, Amsterdamą arba Paryžių, tačiau taip pat ir į kurortinius miestus bei miestelius ar kartais net mažesnius kaimelius. Iš Vilniaus arba Kauno oro uosto dabar galite tiesioginiu reisu nuskristi į Tunisą arba Turkiją – tai yra iš tiesų labai patogu, o žmonės, kurie manė, jog tokios kelionės jiems yra neįkandamos, dažniausiai lieka tikrai maloniai nustebinti pigių skrydžių kainos.

Pigus skrydziai į Londoną ir į kitus populiarius miestus kainuoja vos iki šimto litų, o jeigu perkate paskutinės minutės bilietą, tuomet neretais atvejais gausite jį dar pigiau. Negana to, už tokią mažą kainą jūs galite pasirinkti vieną iš daugybės reisų, kadangi į populiariausius Europos miestus dabar kursuoja net kelios skirtingos aviakompanijos, tad jos gali savo klientams pasiūlyti didelį komfortą.

Kalbant apie labiau egzotines keliones, taip pat vertėtų pagalvoti, ar pigūs skrydžiai nebūtų pigesnis variantas nei tiesiog pirkti jau suplanuotą kelionę, kur viskas yra iš anksto įskaičiuota. Galbūt tai priklauso nuo konkrečios įmonės (kelionių organizatoriaus), tačiau peržiūrėjus kainyną internete, tikrai susidaro įspūdis, kad bilietas už įsėdimą į lėktuvą dabar turėtų būti labai pigus. Taigi, prieš užsisakant šeimyninę poilsio kelionę, paskaičiuokite, kaip labiau apsimokės – kartais verčiau apsimoka pirkti aviabilietus atskirai, o kartais tie patys pigūs skrydžiai būna įskaičiuoti į poilsinės kelionės paketą.

Taigi, kalbant apie pigius skrydžius, jų dabar yra daug kiekvieno sezono metu, tad jums belieka atsiverti interneto katalogą, kuriame surašyti visi šiuo metu aktyvūs pasiūlymai ir išsirinkti tą, kuris jums labiausiai prie širdies,  o tada jau galite keliauti ir džiaugtis atostogomis. Bilietą galėsite atsispausdinti iš karto, vos tik jį apmokėję, tad kartais sutaupysite dar ir tuo, kad nereikės mokėti aptarnavimo mokesčio.