IT ir Tech. Naujienos

Perkraustymo paslaugos – paslauga, padedanti taupyti laiką ir pinigus

Vienas didžiausių džiaugsmų tiems, kurie turi gerą skonį ir mėgsta šią savo savybę panaudoti įvairiose veiklose, tikriausiai yra tada, kai pasitaiko galimybė kam nors, o galbūt sau, įrengti naują būstą. Juk tiek kartų varčius ir skaičius interjero žurnalus taip ir norisi matytas idėjas pritaikyti realybėje, pagaliau nuvykti į baldų ar interjero detalių parduotuvę ir nusipirkti ne vieną elementą, vis galvojant, kur jį pavyktų pritaikyti namuose, bet įsigyti jų visą pluoštą, žinant, kad namuose laukia tuščia erdvė, kuri taip ir prašosi užpildoma. Tačiau neretai , kad ir kokį puikų skonį žmogus turėtų, pamačius didelę tuščią erdvę visos idėjos susimaišo tarpusavyje, sunku nuspręsti, kuriuos baldus atsivežti iš senųjų namų, o kuriuos įsigyti naujai. Laimė, bent jau baldų pervežimą padės palengvinti perkraustymo paslaugos.

Kai sunku nuspręsti, kaip apstatyti naujuosius namus, rekomenduojama iškart neskubėti ir nevažiuoti į parduotuves, o susidaryti kuo tikslesnį planą, kuriame pasibraižytumėte, kokios spalvos dominuos, kur statysite pagrindinius baldus, o svarbiausia, kiek viskam galėsite išleisti pinigų. Taip pat, jei norite kuo daugiau sutaupyti, pabandykite naujuose namuose pritaikyti senuosius baldus. Tokiu atveju bus lengviau pasirinkti ir namuose vyrausiantį interjero stilių. Pavyzdžiui, jei turite daug puikių paveikslų, liaudies meno dirbinių, kurie yra tikrai vertingi ir verti dėmesio, rinkitės skandinavišką stilių, kuris pasižymi ganėtinai masyviais, kokybiškais, minimalistiniais mediniais baldais. Pasirinkus tokį stilių pagrindiniais interjero akcentais tampa minėtieji meno dirbiniai, užklotėliai, pagalvėlės ar užuolaidos, namuose vyrauja pastelinės spalvos. Toks stilius leidžia dėmesį sutelkti būtent į vertingesnius meno dirbinius, jį puikiai tinka derinti ir su eklektika. Eklektiką verta rinktis, kai turite daugybę gražių ir kokybiškų baldų bei vertingų meno kurinių iš skirtingų laikotarpių ir skirtingų stilių. Tačiau eklektika yra ir rizikingas pasirinkimas, nes svarbiausia, kad viskas puikiai derėtų tarpusavyje, o tai pavyksta pasiekti tikrai ne kiekvienam. Na, o visus baldus iš jūsų senųjų namų jums persivežti padės perkraustymo paslaugos, kurių dėka nenukentės nei vienas baldas, jūs sutaupysite kuro, taip pat nereikės patiems nešti baldų, todėl nepatirsite jokių fizinių traumų.

Jeigu kraustotės į mažesnį būstą arba turite daiktų, kuriuos tiesiog norite išsaugoti ateičiai, tačiau neturite pakankamai vietos jų sandėliavimui, siūlome išbandyti sandėliukų nuomos paslaugą. Šią paslaugą Kaune siūlo Boxinn įmonė, siūlanti daiktų saugojimo paslaugą vos nuo 13 eurų per mėnesį.

Įmonės rekvizitai:

BOX INN

+370 662 22262

[email protected]

Jonavos g. 262, Kaunas LT-44131

Koordinatės: 54.929196, 23.916356