Perkame automobilį: kokie akcentai svarbiausi?

Rate this post

automobilis

Jei reikėtų įvardinti vieną svarbiausių daiktų žmogaus gyvenime, neabejotinai į sąrašą patektų ir automobilis. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad būtent iš šio pirkinio yra tikimąsi ypač daug – būtent automobilis turi ne tik atitikti įvairius poreikius, bet ir pateisinti lūkesčius. Ir nors daugelis yra linkę galvoti, kad šiuo atveju viskas priklauso nuo gamintojo – juk būtent jis gamina transporto priemonę; iš tiesų svarbiausią vaidmenį suvaidina pats pirkėjas, priimdamas konkretų sprendimą. Būtent todėl drąsiai galima sakyti, kad automobilio pirkimas yra pats svarbiausias žingsnis, nuo kurio ir priklauso, ar transporto priemonė išpildys mūsų lūkesčius. Taigi, kokių svarbių dalykų turime nepamiršti rinkdamiesi automobilį?

Naujas ar naudotas?

Savaime suprantama, siekiant išsirinkti geriausią automobilį, tenka susidurti ir su daugybė įvairių klausimų, o vienas bene dažniausiai girdimų skamba taip: kokį automobilį, naują ar naudotą pirkti? Ir jei kiti klausimai sukelia tam tikras diskusijas, tai šis tikrai yra vienas iš tų, kuriuo diskutuoti neverta. Jei tik leidžia jūsų finansinės galimybės, įsigykite naują automobilį. Būtent jis tarnaus kur kas ilgiau, o išlaikymas bei priežiūros sprendimai pareikalaus kur kas mažiau išlaidų. Tačiau ir tai dar ne viskas – svarbu pabrėžti, kad naujas automobilis sukels kur kas didesnį emocinį pasitenkinimą ir užtikrins aukštesnį komforto lygį. Visos šios priežastys yra pakankamai svarbios tam, kad atsakymas į klausimą būtų aiškus.

Apibrėžkite savo poreikius

Dar vienas dalykas, kurio negalite nepamiršti, svarstydami apie tai, kokį automobilį įsigyti, yra jūsų pačių poreikiai bei lūkesčiai. Sakoma, kad neįmanoma surasti kažko, jei nežinai, ko ieškai. Būtent tai kuo puikiausiai tinka ir situacijai, kai sprendžiamas klausimas, kokį automobilį įsigyti. Jei norite automobilio, puikiai atitinkančio jūsų poreikius ir lūkesčius, tai nuo jų ir pradėkite – apibrėžkite, kokie jie. Kad tai padaryti būtų lengviau, galite remtis įvairiais pagalbiniais klausimais, pavyzdžiui: kokios kelionės (verslo, poilsio ir kt.) sudarys didžiąją dalį? Ar jums reikalingas erdvus, galbūt, priešingai – kompaktiškas automobilis? Kokios markės, modelio bei spalvos automobiliai jums patinka labiausiai? Kaip ilgai planuojate turėti šį automobilį? Ar juo dalinsitės ir sukitu asmeniu? Ar juo keliausite vieni, o galbūt su šeima, draugais?

Visa tai gali turėti daug įtakos jūsų galutiniams pasirinkimui. Jei dažnai ruošiatės keliauti su gausia draugų kompanija ar su šeimos nariais leistis į išvykas, tokiu atveju, jums reikia ne tik patikimo, bet ir labai erdvaus automobilio. Jei norite, kad jūsų naujasis pirkinys neužimtų daug vietos, o didžiąją jūsų kelionės dalį sudaro kelionės judriomis miesto gatvėmis, tokiu atveju verta atkreipti dėmesį į kompaktišką automobilį.

Automobilio istorija pagal VIN kodo patikrą – patikimiausias būdas sužinoti svarbiausią informaciją

Nors jau įvardijome daugybę dalykų, į kuriuos pravartu atkreipti dėmesį renkantis automobilį, nesunku pastebėti, kad nemažai daliai žmonių, vis tiek būna labai sunku priimti galutinį variantą. Neretai pasitaiko ir dar viena situacija – išsirenkami keli automobiliai favoritai, tačiau nuspręsti, kuriam iš jų teikti pirmenybę – sudėtinga. Tačiau šiuo ir kitu atveju taip pat nesunku surast išeitį – teisingą atsakymą gali padiktuoti automobilio istorija pagal VIN kodą. Svetainėje www.carvertical.lt yra nurodoma, kad VIN kodas yra unikalus, 17 simbolių kiekvienai transporto priemonei suteikiamas derinys, pagal kurį galima sužinoti labai daug informacijos apie jus dominčią transporto priemonę. VIN kodas leis jums sužinoti ne tik pradinę informaciją apie transporto priemonę (modelį, markę, pagaminimo metus, kėbulo ar variklio tipą ir t.t.), tačiau ir dar daugiau svarbių akcentų: sužinosite, ar nėra suklastoti ridos duomenys; ar transporto priemonė nėra vogta; ar nebuvo užfiksuota eismo įvykių; taip pat gausite nuotraukas, kuriose užfiksuota jus dominanti transporto priemonė. Ne paslaptis, kad renkantis automobilį, ypač svarbų vaidmenį suvadina atsakymai į šiuos klausimus. Na, o automobilio istorija pagal VIN kodo patikrą, leidžia sužinoti visą tiesą apie jus dominančią transporto priemonę.

Automobilio draudimas

Na, o, kai galutinis atsakymas bus priimtas ir jau būsite tvirtai apsisprendę, kuri transporto priemonė taps naujuoju jūsų pirkiniu, nepamirškite ir dar vieno svarbaus akcento. Tai – draudimas automobiliui. Šiandien galite rinktis įvairių rūšių draudimą, užtikrindami maksimalų transporto priemones, savo bei su jumis keliaujančių asmenų saugumą. Susipažinkite su kiekviena siūlomo draudimo rūšimi, įvertinkite jos privalumus bei trūkumus ir pasirinkite labiausiai tinkančias.

Apibendrinant galima daryti išvadą, kad automobilis yra vienas svarbiausių pirkinių, todėl jo pasirinkimui turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Apibrėžkite savo poreikius, lūkesčius ir ieškokite geriausiai juos galinčios išpildyti transporto priemonės. Atkreipkite dėmesį ir į tai, kad ieškodami teisingiausio pasirinkimo, tikrai nesate vieni – galite rinktis patikimus pagalbinius sprendimus, pavyzdžiui, automobilio istoriją pagal VIN kodo patikrą. Tai – geriausias būdas sužinoti visą tiesą apie jus dominančią transporto priemonę