SMS pazintys

Pažintys ir santykiai

Rate this post

SMS pazintys

Kaip reikėtų pradėti megzti naujas pažintis? Šis klausimas kyla daugeliui vienišų žmonių. Tačiau reikėtų atminti, kad kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl natūralu, jog nėra vieno universalaus varianto, kuris visiems galėtų tikti lygiai taip pat tobulai, todėl apie naujų pažinčių mezgimą ir santykius reikėtų kalbėti šiek tiek plačiau ir išsamiau.

Visų pirma, ne visi žmonės turi didelę patirtį artimuose tarpusavio santykiuose. Vieni jos turi daugiau, o kitiems tokios patirties trūksta. Jei bendrauti pradeda labai skirtingą patirtį turintys žmonės, puikiai suprantama, kad vienam iš jų kyla papildomų keblumų. Tai reiškia, kad mažesnę patirtį santykiuose turinčiam žmogui tenka mokytis iš artimo žmogaus, o turinčiam didesnę patirtį – stengtis nusileisti ir padėti lengviau prisitaikyti. Kaip bebūtų, tai yra pakankamai keblus ir didelių pastangų reikalaujantis procesas. Tačiau vėlgi, jei kartu esantys žmonės yra supratingi ir vienas kitą palaikantys, anksčiau ar vėliau jų santykiai apsišlifuoja ir bendravimas tampa kur kas lengvesnis.

Taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vieno labai svarbaus (jei ne paties svarbiausio) aspekto. Atminkite, kad kiekvienas žmogus turi savitą charakterį ir skirtingą požiūrį į gyvenimą bei patį bendravimą. Todėl jei neseniai bendrauti pradėjusių žmonių charakteriai labai skiriasi, natūralu, kad bendravimo eigoje gali iškilti įvairių neatitikimų ir sunkumų, tačiau tai tikrai nereiškia, kad vos tik susiduriama su nepatogumais, reikėtų pasukti į skirtas puses ir imti ieškoti savo charakterio atitinkančio žmogaus. Yra daugybė pavyzdžių, kuomet skirtingais charakteriais pasižymintys žmonės kuo puikiausiai pragyvena ne vieną dešimtmetį, nesusidurdami su didelėmis asmeninių santykių krizėmis.

Be abejo, jei kalbėtume apie naujų pažinčių mezgimą, visa tai, kas buvo paminėta, tam turi didžiulės įtakos. Todėl turėtumėte suprasti, kokie yra jūsų tikrieji lūkesčiai ir ko siekiate iš naujų galimai užsimegsiančių pažinčių. Be to, svarbu ir tai, kokiu būdu ieškosite žmonių, su kuriais galėtumėte pradėti bendrauti. Tai galite daryti tiek realybėje, tiek ir naudodamiesi internetu bei įvairiais SMS pažinčių portalais, pvz., PazinciuBiuras.lt. Kokį bendravimo būdą pasirinksite, priklausys tik nuo jūsų. Bet kuriuo atveju, jei įprastai apskritai nebūdavo linkę pirmieji pradėti bendravimą, turbūt nei vieno iš šių būdų nesate išbandę, tačiau tai tikrai nėra problema, kuri pakenktų jūsų būsimam bendravimui.

Pavyzdžiui, jei norite, kad pradžioje bendravimas būtų mažiau atviras ir pakankamai abstraktus, tuomet jums gali puikiai pagelbėti šiuolaikinės SMS pažintys, kurių atveju su kitais žmonėmis bendrautumėte SMS žinutėmis. Tuo tarpu, kai pastebėsite, kad jūsų bendravimas įgauna pagreitį, galėsite persikelti ir į virtualią erdvę arba susitarti dėl susitikimo realybėje. Todėl, kaip matote, būdų, kuriais galėtumėte susipažinti su naujais žmonėmis, yra daugybė – tereikia pagalvoti, kuris pasirinkimas jums yra tinkamiausias.