Laisvalaikis

Pažinčių svetainės: ko jose ieško vyrai?

pazintysVis daugiau žmonių užmezga pažintis internete. Kartais tokios pažintys baigiasi vos keliais pasimatymais, o kartais nekaltas flirtas perauga į rimtus santykius, kuriuos vainikuoja vestuvės ir šeimos sukūrimas. Ne paslaptis, kad pažinčių svetainėse dažniau lankosi moterys, juk dailiosios lyties atstovės turi stipresnį poreikį užmegzti rimtus santykius ir sukurti šeimą. O ko iš virtualių pasimatymų nori vyrai? Pabandykime atsakyti į šį klausimą.

Noriu susirasti rimtą merginą
Taip taip, vyrai ir žmonės, kuriems reikia artimo žmogaus. Vieni jo ieško klube, antri per draugus, o kiti pažinčių svetainėse. Juk pažinčių svetainės suteikia galimybę vienu metu nevaržomai ir nesidrovint bendrauti su keliomis merginomis. Vyrai jas vertina, o pačias įdomiausias ir labiausiai patikusias pasilieka tolimesnei internetiniai draugystei, kuri jų manymu, gali būti sėkminga ir realiame gyvenime.
Paprastai, rimtų santykių internetinėse svetainėse ieškantys, vyrukai būna užimti, ne itin drąsūs ir nepuola siūlyti susitikti per pirmą susirašinėjimą. Jie stengiasi perprasti savo susirašinėjimo draugę, rasti panašumų ir bendrų pomėgių. Jei pirmas pasimatymas pavyko, didelė tikimybę, kad bus ir antras. Tiesa, tokių „aukso grynuolių“ nėra itin daug, tačiau kas ieško, tas ir randa. Kita vertus, mielosios, nebūkite tokios griežtos vyrams, jiems prireikia daugiau laiko, kad pajustų poreikį savo laisvę apriboti su jumis.

Sveika, atvykusi į mano „seksodromą“
Ieškantys vienos nakties nuotykio, draugės „su pivalumais“ ar meilužės, neketina to slėpti, jie atvirai sako, ko jie tikisi iš pažinties ir į labai asmeniškus pokalbius nesileidžia. Jiems reikia vieno – sekso, jei ieškote to paties (juk visi mes žmonės), jums pasisekė, nes internetinės pažinčių svetainės siūlo išties platų pasirinkimą. Visgi, reiktų neįsisvajoti ir nevaidinti karingosios princesės, kuri gali užkariauti užkietėjusio viengungio širdį. Geriau iš anksto nusiteikti, kad tai bus tik seksas ir mintyse neskambinti vestuviniais varpais.

Neturiu ką veikti, todėl ir užsiregistravau
Šių vyrų ir vaikinų turbūt daugiausiai, jie atkakliai tvirtina, kad pažinčių svetainės jiems tiesiog smagus būdas praleisti vakarą namuose. Kita vertus, neapsigaukite, visi jie giliai širdyje tikisi, kad galbūt čia suras sau tinkančią merginą. Tad, jei jūsų pašnekovas iš karto nepuola aiškinti, kad nori rimtos draugystes, tai dar nereiškia, kad jis beviltiškas. Geri santykiai ir draugystė savaime neatsiranda, jie turi būti sukurti, jei vienas kitam patiksite internete, yra tikimybė, kad ir realiame gyvenime pajusite simpatiją. Tik nespauskite jų, tegul galvoja, kad ne jūs čia vadas. Kaip yra iš tikrųjų, visos puikiai žino.

Taigi, tai pagrindinės priežastys, kodėl vyrai lankosi pažinčių svetainėse, tačiau tai tikrai nėra galutinis sąrašas. Kai kurie užsiregistruoja nieko nesitikėdami ar nežinodami, ko nori, tačiau jūs galite viską pakeisti.