Horoskopai

Pavelas Globa pasakojo, kuriems zodiako ženklams lemta praturtėti iki metų pabaigos

Iki metų pabaigos liko labai nedaug laiko, tačiau kai kurie zodiako žvaigždynai yra pasirengę pateikti malonias staigmenas po žvaigždžių uždanga.

Garsus astrologas Pavelas Globa parengė prognozę, kurioje jis išsamiai pasakė, kuriam iš Zodiako ženklų šiais mėnesiais pasiseks išskirtinai, o ant jų kris tikras banknotų fontanas.

Kaip ir visų kitų ženklų atstovai, Ožiaragiai metus pradėjo nesėkmingai. Per šį laiką jų planai buvo kelis kartus sužlugdyti, o kiti projektai ne kartą patyrė dramatiškų pokyčių, veikiami išorinių nepalankių aplinkybių. Nenuostabu, kad šis žemės ženklas sugebėjo šiek tiek dejuoti, nors to ir neparodo.

Tačiau astrologas įsitikinęs, kad likusiais mėnesiais šio ženklo atstovų gyvenimas vėl bus nudažytas ryškiomis spalvomis ir užpildys raktą, taip pat sąskaitas iš piniginės. Keista, tačiau finansinė sėkmė Ožiaragių laukia ne pagrindinėje jų veiklos srityje, darbe, o pagalbiniuose projektuose.

Pavyzdžiui, akcijų, į kurias investavo šis žemės ženklas, vertė smarkiai išaugs, arba išsirikiuos visa eilė rankų darbo gaminių pirkėjų – jo pomėgio rezultatai. Šaudyti gali bet kas. Todėl žvaigždės primygtinai rekomenduoja Ožiaragiams daugiau eksperimentuoti su papildomais pajamų šaltiniais. Galbūt jie po mėnesio taps populiariais tinklaraštininkais arba išleis literatūrinį bestselerį.

Tačiau „ Scorpions“, priešingai, turėtų laukti naujienų iš darbo laukų. Šis vandens ženklas veikė visus metus, negailėdamas jėgų ir laiko, kad pasiektumėte sėkmės darbe. Ir dabar pagaliau jo viršininkai yra pasirengę įvertinti šio ženklo atstovo pastangas ir pasiūlyti jam labiau apmokamas pareigas ar labiau piniginį projektą.

Todėl astrologas pataria Skorpionams padaryti paskutinį šuolį ir įsitempti, kad jų vadovams nekiltų šiokių tokių abejonių.

Tačiau jie taip pat turėtų būti atsargūs. Nelaimingieji nori budėti visur ir nepraleis progos pakenkti pačiu nepatogiausiu momentu.

Tikimasi, kad bus reklamuojamas ir šis oro ženklas metų pabaigoje.

Tikėtina, kad bus atlaisvinta vieta, į kurią jie jau seniai kreipėsi. Tai nebus taip lengva gauti, tačiau Svarstyklės jau žengė pusę žingsnio link jų svajonės.

Tačiau savo verslą turintys Dvyniai turėtų pagalvoti, kodėl jie negauna daugiau pelno nei galėtų. Galbūt jiems reikia patekti į kitas rinkas arba pakeisti savo verslo koncepciją.

Jei pinigais jiems viskas sekasi labai gerai, tai gali kilti daugybė sveikatos problemų. Vėlyvą rudenį ir gruodį oro ženklo atstovai bus labai jautrūs peršalimams. Apie tai rašo „Blog about Life“ kanalas.