Patikimiausi Vokietijos gamintojai siūlo ekologiškus dažus

Rate this post

ekologiski dazaiNe paslaptis, kad bene universaliausias būdas papuošti namų sienas – jas nudažyti. Dažai nereikalauja jokios specialios priežiūros, tai ilgalaikis ir patikimas sprendimas. Įmonė „Dažų centras“ siūlo ekologiškus dažus, kurie pasižymi ypač aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Šiuolaikiniam žmogui labai svarbus kuo natūralesnis, ekologiškesnis gyvenimo būdas. Tai dar aktualiau įrenginėjant kambarius kūdikiams, vaikams – juk norime, kad jiems būtų skirta viskas, kas geriausia, kad jie kvėpuotų kuo sveikesniu ir natūralesniu oru.

Vieni populiaresnių dažų, kuriuos savo pirkėjams siūlo įmonė „Dažų centras“ – tai „Blillux“ dažai. Įmonė yra įsikūrusi Vokietijoje, o savo veiklą ji plėtoja jau daugiau nei 100 metų. Per tokį laiko tarpą gamintojai ištobulino gamybos procesus ir savo klientams gali pasiūlyti per 10 tūkst. produktų, kurie skirti ir namų vidaus, ir išorės apdailos darbams.

Kompanija bendradarbiauja su žymiais ir kompetentingais architektais, tad sukūrė neeilinių spalvų sistemas „Scala“. Pastarosios yra plačiai įvertintos ir jau pelnė daugybę apdovanojimų. Galima įsigyti tonuojamuosius dažus, įvairų tinką, glaistus, dekoratyvines medžiagas, kurios gelbsti kuriant išskirtinę namų vidaus ir lauko erdvę.

Ekologiškumu pasižyminti produkcija – išrankiems ir išmaniems
Vokiečių gamintojo produkcija atitinka ES keliamus reikalavimus tokio tipo produkcijai. Dažų, kitų priemonių gamyboje nėra naudojami tirpikliai, lakiosios medžiagos ir plastifikatoriai. Taip pat galima įsigyti ir dažų metalui, medienai, mineraliniams paviršiams, gruntui, kurie praskiedžiami vandeniu ir gaminami dedant akrilo, todėl yra ypač ekologiškos, nekenksmingos sveikatai sudėties. Dažų sudėtyje nėra vaitspirito – naudojama medžiaga, kurios kvapas yra net 60 kartų mažiau intensyvus. Taigi įmonė savo klientams siūlo tik ekologiškus dažus, kitas eksterjero ir interjero apdailos priemones.

Požiūris į klientus
Dažnai žmonės, pirkdami dažus, paiso tik kainos ir nepasidomi,  kur ir kaip dažai gaminti. Taigi ir vienas iš veiksnių, labiausiai sužavinčių lietuvius, yra maža kaina. Tačiau ir pasirinkus brangesnius dažus kainos skirtumai nėra tokie dideli pasvėrus visus pliusus ir minusus – atvirkščiai, dažai nėra ta prekė, kuriai reikėtų taupyti. Patikimi gamintojai užtikrina dažų ekologiškumą, ilgaamžiškumą, taigi produkcija tiks ieškantiems ne vienadienių sprendimų.