Patarimai, padėsiantys savo stilių perkelti į aukštesnį lygį

Rate this post

Norite pakelti savo stilių į aukštesnį lygį? Galbūt norite savo darbo garderobą patobulinti arba laisvomis dienomis jaustis šiek tiek solidžiau? Apsirengti stilingai nereiškia išleisti daug pinigų. Tai reiškia, kad reikia susikurti rafinuotą aprangą. Trumpiau tariant, atrasti prigludusių, elegantiškų drabužių, su kuriais atrodytumėte ir jaustumėtės nuostabiai. Savo apranga leiskite spinduliuoti pasitikėjimu savimi. Turime keletą paprastų patarimų, kurie padės patobulinti jūsų stilių ir neprivers patirti didelių išlaidų.

Kaip pagrindą naudokite neutralias spalvas

Kai galvojate apie klasikinę, elegantišką aprangą, tikriausiai įsivaizduojate daug neutralių spalvų. Taip yra todėl, kad neutralios spalvos yra nesenstančios, elegantiškos ir patvarios. Jos visada madingos, ištisus metus ir nesvarbu, koks bebūtų metų laikas. Neutralios spalvos dar geresnės dėl to, kad jas galima lengvai derinti. Nesvarbu, ar kursite vienspalvę neutralią aprangą, ar naudosite juos kaip aprangos pagrindą, yra begalė derinių, kuriuose naudojami neutralūs atspalviai, kurie visada atrodys prašmatniai ir puošniai. Klasikinės neutralios spalvos yra ryški balta, dramblio kaulo, smėlio, kupranugario, pilka ir juoda.

Tačiau nebijokite kitų spalvų

Jei jūs paprastai negalite rinktis vien tik neutralių spalvų, tuomet tikrai neturėtumėte baimintis elgtis kitaip. Spalvos gali būti tokios pat elegantiškos ir stilingos, jei tinkamai panaudojamos. Tinkamos vienspalvės, klasikinės spalvos gali tapti puikiu jūsų garderobo pagrindu. Drąsios raudonos, drąsios mėlynos ir spalvos, kurios išryškina jūsų akis, yra klasikiniai variantai, kurie visada išliks madingi.

Pavyzdžiui, nors dauguma žmonių violetinės spalvos nelaiko klasikine, ne viena moteris, pasirinkusi šią spalvą, atrodo ir jaučiasi puikiai. Taigi, nebijokite ir jūs įtraukti jos į savo aprangą. Galite maloniai nustebti, kaip jos puikiai atrodys!

Dėvėkite klasikinius raštus

Raštai gali būti sunkiai pritaikomi net labiausiai pažengusioms mados mylėtojoms. Taip yra todėl, kad daugelis raštų yra pernelyg madingi, greitai ateinantys ir išeinantys iš mados. O madingi modeliai, savaime suprantama, nėra tokie amžini ir rafinuoti kaip klasikiniai. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad nėra nesenstančių raštų. Bet kokie neutralių spalvų raštai dažnai atlaiko laiko išbandymą, pavyzdžiui, balti ir juodi dryžiai.

Išbandykite vienspalvį įvaizdį

Elegantiška vienspalvė apranga niekada neišeina iš mados, o dar geriau, kad ji nereikalauja daug pastangų norint sukurti lengvai stilingą įvaizdį. Tiesą sakant, kai tik turėsite tvirtą garderobą su keliomis pagrindinėmis neutraliomis ir vienspalvėmis spalvomis, sukurti klasikinį vienspalvį įvaizdį, kuris bus rafinuotas, taps vieni juokai.

Monochrominė apranga reiškia, kad dėvite tik vienos spalvos drabužius, tačiau kiekvienas elementas gali būti skirtingo tono ar tekstūros ir priskiriamas tai pačiai spalvų šeimai. Įsitikinkite, kad derinate ne tik atspalvį, bet ir toną. Pavyzdžiui, kai kurios rudos spalvos turi šiltą, rausvą atspalvį, o kitos – šaltą, pilkšvą toną. Derindamos rausvai rudą spalvą su smėlio spalvos ruda atrodysite taip, tarsi derintumėte dvi skirtingas spalvas, nors techniškai jos abi yra „rudos“.

Nedėvėkite daugiau nei trijų spalvų

Klasikinė mados „taisyklė“ yra nedėvėti daugiau nei trijų spalvų viename drabužyje. Per daug spalvų gali blaškyti dėmesį ir būti netvarkingos, o trys gražiai suporuotos spalvos (ypač neutralios) atrodo poliruotos ir tikslingos. Tai gali būti taikoma trims neutralioms spalvoms vienspalvėje aprangoje, pavyzdžiui, smėlio, dramblio kaulo ir kūno spalvai.

Daugiau: https://sidonas.lt/