Kelionių agentūra

Patarimai norintiems keliauti pigiai – viešbučių rezervacija ir bilietų pirkimas

Rate this post

Svajojate apie kelionę, tačiau negalite pasigirti pilna pinigine? Ne bėda. Šiandien yra daugybė galimybių keliauti įdomiai ir pigiai. Šiame straipsnyje pasidalinsime informacija, padėsiančia patirti nepamirštamus įspūdžius ir neišvaistyti visų turimų santaupų.

Visų pirma, pigios kelionės reikalauja pasiruošimo. Norėdami gauti lėktuvo bilietus už geriausią kainą, turėtumėte jų ieškoti likus mėnesiui-dviems iki kelionės. Paprastai tai yra tas terminas, kuris garantuoja optimaliausią variantą. Negana to, turėtumėte naudotis „incognito“ langu savo naršyklėje, kadangi jis padeda kompiuteriui „pamiršti“ jūsų paieškos istoriją ir siūlo realias ir pigiausias kainas. Tačiau nereikia nuvertinti ir paskutinės minutės kelionių, kadangi kartais kelionių agentūros neišparduoda vietų ir nusprendžia parduoti keliones pigiau. Žinoma, jeigu keliones norite planuotis savarankiškai tuomet bilietų reikėtų ieškoti mėnesį-du prieš.

Kelionių agentūraTaip pat, pasidomėkite nuolaidomis, kurias siūlo artimiausia kelionių agentūra. Paprastai bet kokiu metu kuria nors kryptimi galima vykti pigiau nei įprastai. Jeigu visada svajojote aplankyti Tailandą ir matote didžiulę akciją – nedvejokite.

Įsigiję pigesnius lėktuvo bilietus, turėtumėte nepamiršti, jog sutaupyti galite ir ieškodami nakvynės. Blogiausia, ką galite padaryti, tai ieškoti gyvenamos vietos jau atvykę į valstybę. Taip viešbučiai ar svečių namai žinos, jog neturite kito pasirinkimo ir siūlys aukščiausias kainas. Dėl šios priežasties, vos įsigiję lėktuvo bilietus, turėtumėte susirasti ir vietą, kurioje leisite naktis. Norėdami sutaupyti tikrai neturėsite miegoti parkuose ant suoliukų. Gerai paieškoję, tikrai rasite bent kelias tinkamas vietas, sutaupysiančias jums bent keliasdešimt eurų. Jeigu norite išleisti dar mažiau, rinkitės Couchsurfing paslaugas. Naudodamiesi jomis, gyvensite pas vietinį nemokamai. Tai gali būti nuostabi patirtis, kadangi susipažinsite su lankomoje vietoje gyvenančiu žmogumi ir taip pažinsite šalį ne kaip turistas.

Siekdami sutaupyti, per daug neeksperimentuokite su maistu. Žinoma, turėtumėte bent kartą paragauti vietinio maisto, tačiau labiausiai sutaupysite apsipirkdami prekybos centruose ir gamindami patiekalus patys. Jeigu gyvenate pas vietinį, turėtų būti dar paprasčiau. Iš įsigytų produktų pasigaminsite tai, ką valgo lankomos vietos gyventojai ir neišleisite daugybės pinigų restoranams ar kavinėms.

Taigi, pigios kelionės yra įmanomos kiekvienam. Pasirenkant pigius skrydžius, atsižvelgiant į akcijas, kurias siūlo kelionių agentūra, galite sutaupyti ir pinigus skirti nepamirštamiems nuotykiams lankomoje valstybėje. Jums prireiks tik šiek tiek daugiau pasiruošimo.