Aliexpress apsipirkimas
Finansai

Patarimai, kurie padės saugiai apsipirkti Aliexpress

eigu norite nepermokėti, tačiau įsigytos geros kokybės daiktų savo namams, sau, vaikams – tokiu atveju siūlome daugiau pasidomėti puikiai visame pasaulyje žinoma platforma Aliexpress, kuri džiugina ne tik prekių pasiūla, tačiau ir labai lanksčiomis kainomis. Apskritai, Lietuvoje Aliexpress mėgstama. Kai kurie pergyvena, kad toks paprastas pirkimas skatina negalvotai pildyti krepšelį daiktais, tačiau kita vertus – kiekvienas asmuo gali pats pasirinkti ko jam reikia, o tai, kad galima sumokėti pigiau – tik privalumas.

Jeigu dar iki šiol niekada neteko pirkti iš šios internetinės platformos, tačiau manote, kad verta išbandyti – tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums. Nurodysime svarbiausią info, kuri pagreitins ir supaprastins pirkimą, garantuos, kad tai taps viena mėgstamiausių internetinių prekybos platformų.

Kodėl verta pirkti Aliexpress?

Kol vieni džiaugiasi, kad pirkdami čia sutaupo ir tuo pačiu randa unikalias prekes, tuo tarpu kiti vis dar baiminasi, kad internetinė prekyba yra nesaugi. Tačiau ar tikrai ir kuo tai yra pagrįsta?

·        Pirkėjai gali džiaugtis apsaugomis. Kuriamos specialios sistemos, programos, kurios garantuoja, kad pirkdami čia būsite saugūs.

·        Taip pat sėkmingai pavyksta išaiškinti bet kokius sukčiavimo atvejus. Tie patys atvejais yra labai reti.

·        Aptarnavimo specialistai individualiai sprendžia ginčus ir stengiasi, kad kaltininkas būtų kuo greičiau surastas.

·        Teikiama pinigų atgavimo garantija.

Dažniausiai pradėjus naudotis sistema pamatoma – kad tai saugus būdas pirkti. Štai todėl siūlome netikti sklandančiais mitais, kurie gali apsunkinti pirkimą.

Aliexpress pirkėjo apsaugos galimybės

Suprantama, kad perkant tiek realiose prekybos vietose, tiek internetu – visada galite būti apsaugotas. Daugeliui žmonių atrodo, kad perkant internetu iš taip toli – tokia apgavystės tikimybė tampa didesnė. Žinoma, kažkokie rizikos faktoriai visada yra. Štai todėl reikia pirkti ten ir iš te, kur teikiamos papildomos apsaugos. Šiuo atveju tokiomis apsirūpina Aliexpress sistema.

Kas gali užtikrinti, kad tikrai gausite tokią prekę, kuri yra reklamuojama? Tai, kad pirkite iš patikimų prekybos vietų, kurios turi daug atsiliepimų. Žinoma, svarbiausia, kad jų būtų ne tik daug, tačiau ir ta, kad jie būtų teigiami. Suprantama, kad visos prekybos vietos pradėjo nuo 0, tačiau jeigu bijote pirkti – tokiu atveju geriausia nepradėti bendradarbiauti su tais, kurie neturi nei vieno atsiliepimo.

Garantijos, kurios padės pasitikėti prekybos vieta

Aliexpress siūlo ne vieno tipo garantijas, tad kuo jų daugiau – tuo didesnis pasitikėjimas ir dažniausiai tuo greitesnis pirkimas. Taigi, vienas didelių privalumų perkant per Aliexpress yra tai, jog galite atgauti pinigus tokiu atveju, jeigu užsakyta prekė nebuvo pristatyta iki Jūsų arba ji buvo ne tokia, kokia buvo žadama nuotraukose. Lygiai taip pat galimas ir dalinis pinigų grąžinimas. Tokiu atveju suteikia galimybė pasilikti prekę kaip kompensaciją. Vienintelis minusas buvo tai, kad nebūsite tikri dėl prekės, kurią užsakote – visiškai dingsta, kadangi galite atgauti sumokėtus pinigus.

Ginčų aptarimo galimybės

Aliexpress praktikoje kartais pasitaiko ginčų tarp prekybininkų bei pirkėjų. Ginčus sprendžia Aliexpress aptarnavimo specialistai ir kiekvienu atveju nuodugniai įvertinamos abi pusės, kol galiausiai pavyksta rasti kompromisą.

Ginčų vertinimą galima būtų skirstyti į tris etapus:

1.      Pirmiausia, žinoma, nerašykite skundo, kadangi dažnu atveju pardavėjai labai mielai sutinka grąžinti pinigus, jeigu Jums prekė netiko. Žinoma, tokiu atveju būtina pirkti patikimose prekybos vietose, kur pardavėjai yra draugiški, turi rekomendacijų. Dažniausiai iškilus nesklandumams jie taip pat atsakingai sprendžia problemą.

2.      Jeigu pardavėjas nesutinka, kad tai yra jo kaltė, tokiu atveju per 15 dienų nuo prekės gavimo galimas skundo pateikimas. Svarbiausia nelaukti ilgiau.

3.      Galiausiai – Aliexpress varsto ginčą, renka įrodymus ir tuo pačiu informuoja abi puses asmeniškai, kas buvo teisus ir kokie turi būti tolimesni žingsniai.

Pasitaiko atvejų, kai pirkėjai per mažai dėmesio skiria smulkmenoms. Paprasčiausiai jie perka skubiai, nepamato detalių, kurios gali lemti jų pasirinkimą. Pavyzdžiui, kad ir drabužių dydžiai. Kiniški ir europietiški – labai skiriasi, tačiau jeigu pirkėjas iš Lietuvos to neįvertino, deja, dažniausiai ginčą laimi pardavėjas, kadangi jis yra teisus.

Prieš pradėdami pirkti daugiau dėmesio skirkite D. U. K. skilčiai. Ten rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, tad ir apsipirkimas bei galimybės bus platesnės.